Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha sok rajta az oxidálódott réteg akkor kell a vízpapír.
Nem tudjátok, hogy hol lehet kapni 06" Rs re bukógombát? Vagy sportpufót?
Egy alapból polírozott felülete(mert gyárilag az lenne az RS-váz,kivéve amelyiket lefestették gyárilag,de ez régebbieken és Tuonokon van),minek csiszolni?Fémtisztítóval alaposan át kell törölni,utána polírpaszta plusz filckorong és jó alaposan tükörre,biztos hogy egyetlen karc sem lesz rajta.
Látom, lengővillád speciel tiszta karc...
Amúgy mennyiért adod? ~150?
Jaaa vágom. Ez az agyonszanaszéjjel fojtott mito, fojtott karbi, fojtott gyújtás, 3küllös kerekek, áprüff. tudommár melyikaz. Képben vagyok.
Geri!Az adatlapodon az uccsó képen az milyen yamaha?
ezvolt a Patrik gépe,nézd meg,csak ott van belefújva az a zöld szín ahol sérülve volt az idom,tank:D
nem bántásképp szánom Misoc úrnak,de a parasztvakítást marhamód nem szeretem szónélkül hagyni.
Ha ilyen okos vagy nézd meg a vázam meg a lengövillát SZÁRAZON csiszoltuk 1500as meg 2000es vizpapirral jóember!Utána rámész polirgéppel és tükör lesz!
okes, koszi szepen
ha bepróbálod neten akkor
http://www.mra.de

ha az itthoni srácon (bp-i) akkor

http://www.blackroad.hu

rajta keresztül azért jobb mert a postaköltsége elosztódik mert rendel qrva sok dolgot egyszerre. viszont előleget fog kérni, mert az rs túl ritka ahhoz ha rajta maradjon, túl tudja adni.

aprilia is azt fogja mondani egyébként h 2 hét alatt meghozza. aztán vagy igen vagy nem. engem szopattak már meg, de 1szer tényleg sikerült 2 hét alatt meghozni. valamit. de hívd fel a dunakeszi-it hátha van nekik raktáron.
jaja, az nem hianyzik h honapokat varjak ra
hát igen... :S ha 20 körül van lehet h megéri azt az 5 ropit rászánni a versenyplekóra. nem is mert jobban néz ki, de jobban be lehet mögé feküdni. másrészt meg nem tom mennyit ér neked a nyugalmad, amikor minden pénteken felhívod a millét és közlik h még nem jött meg a szállítmány, te meg téped a hajad mert tavasz van és kell...
ugytunik nincs
nekem a legolcsóbb ár amit mondtak 16 volt ha jól emléxem. de nem tom, gondolom felhívod őket és neked is mondanak majd egy 4-et.
aham, koszi ettol tartottam a. gyari aprilia is 20korul van nem?
ja a gyári is drága. én 3x kérdeztem tőlük és felfogási gondjaik vannak mert 3 féle árat mondtak. olcsón ebből nem igen lehet kijönni:S hacsak nem lesz mázlid a bontókkal.
ha nincs bontóban (én sehol nem találtam) akkor 2 lehetőséged van. vagy a millemotortól rendelsz és ha nincs akkor megint elbuzizzák és hozzák 1,5 hónap múlva ha épp jó napjuk van akkor 2-3 hét alatt. vagy 1-2 bolton keresztül (de gondolom neten is) lehet rendelni MRA verseny plexit. átlátszót füstöt meg mittomén. az 1 hét alatt itt van, csak drága, oyan 26 körül van. szatunában 95-98as nincs. :(
Hátsó ülés
Hali.Van MSN címed.Lehet hogy tudunk üzletelni.
vízzel szokták
Nincs valakinek veletlenul "96-os RS re plexije? Vagy otlete honnan tudnek olcson szerezni?
én 2X megmozdítottam rajta olaj nélkül és már láttam h ennek nem lesz jó vége:S
Hogyakarsz sima felületet, hogyha viz nélkül csiszolod? Okos vagy nagyon.
Ez mitől 2003-as? Régi 3küllős kerekek vannak benne. Mi ez a fényezés? Mitől 2003-as ez? Fojtott karbis? 6gangos?