Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jééé találtam egy autót ami tetszik mondjuk nekünk iyen volt régen 2 is csak nem igy nézett ki. oda is akarták adni csak mondtam h nekem a motor kell, ezt meg adják el:)
mondjuk lett volna még alakítani rajta h iyen legyen
hy
lehet ez most csak nekem ujdonság de idén a Moto Gp ben fog indulni Győrfi Alen , méghozzá Apriliával
és utána feltöltik iwiw-re és odaírják: 1000-es CBR-en
Arra még van egy pár évem.... de egyszer úgyis lesz nemérdekel
igaz, Factory racing standnál jócsajok voltak. Máshol nagyon olcsók :))))
Nana a csajokra nem lehetett panasz :P Nekem tetszettek :P
Miértnem egy ferrarival? :)
Mi ma voltunk, semmi újdonság, nagy kula az egész. Sok majom ember fényképezteti magát az ezres szemeteken és a csoppereken. És a sok plöttyedt hasú csaj mutogatja magát. szánalmas volt.
nekem is van ingem, polóm, sapkám, kabátom, táskám, törölközöm meg még egy jó pár dolgom ami ferraris
Na és nem rakják rá a tankpadra a ferrari logót, mert azt mondták összefolyika fekete a sárgával benne. Ilyen lesz igy
Befejezhetnétek....

Más téma! Ki volt már és ki megy a motorkiállításra? Én holnap végreeee!
ennyit akartam tudni
Ez egy jelzős szerkezet
Nem tk-ból másolgatok. Csak a magyartanárunk egy szadista és az a mániája h mindenkit 5-össel rugdos át éretségin... Szóval megy a szopás.

Amúgy a válasz: NEM
Tiszta érettségi felkészítő ami itt megy
fordítva....
mivel a megszemélyesítés az egyfajta metafóra. hihetetlen logika bazz. esetleg írd még le h nem minden bogár rovar, de minden rovar bogár, és kitüntetlek egy MBA diplomával
angolul bankost játszó épp most is azt játszok

de most nekem ne másolgassál ki a tankönyvedből hüyegyerek. arról beszéljél nekem amit írtál. fos GPS. ez egy qrva jelző. azt mondd meg igen nemmel h a "szép virág" az metafóra-e... könnyű kérdés igen/nem
"jó akkor mondjál már nekem egy oyat ami a jelzőből és a jelzett szóból áll ok". Ezt mondtam (fos gps). Szerintem meg maradj inkább az angolul bankost játszósnál... Vagy rakj rendet a fejedben.

A metafora mellett is állhat az a fogalom amire utalt: "kezed elalvó nyírfaág". Ez egyben megszemélyesítés is. De nem jelző. Olyan mint a hasonlítás, de nem áll ott a "mint" és nem feltétlenül áll az eredeti fogalom a metafora mellett.
Elszabadult a ménes
csá all!gyerekek mátol no fojtás,enyhén durbva a gép,mostmár tudom Tyt miről is beszéltél
na jól van kisfiam menj vissza a tankönyvet böngészni mielőtt iyen hüyeséget írsz. azt mondom h szép virág és az szerinted metafóra? versben leírja a költő h nagy hullám és máris metafórát alkotott
nem akarok 22 évesen 16 évesnek ugatni, meg semmi iyen, de te erőszakoskodtál annyira, h igy meg úgy van igazad:)
Már mondtam... (fos GPS)
Micsoda fejtörő
Én is nagy Ferraris vagyok de rajongásomat ruházat, kiegészítők vásárlásával fejejzem ki nem pedig egy tankpaddal Akkor is nevetséges nem való az oda...
jó akkor mondjál már nekem egy oyat ami a jelzőből és a jelzett szóból áll ok? mert erre qrva kiváncsi vagyok