Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Uhh bakker. De szar egy álmom volt. Azt álmottam h vhonnan kaptam egy rs 06ost de amire reggel felkeltem már sajnos az-az álom messze járt.
Gyerekek , gond van!!!!!!!

Kéne nekem rotax 123-as blokkra henger dugóval , meg kb 32-34-es karbi!!!!!!!!!!!
1 kerék hiányom van:(
Gyuláról való a mocc
Jaja haveromnak trapéz lámpás van jó kis moci , nagyon teccik, nem cikizésből írtam h chesterfild csak mondom lol, de kül faszán néz ki a burkolata.
Hát az is jó
De nekem a formája tetszik igazán, az újak valahogy nem jönnek be, de a trapézlámpás az kibaszott jó
nekem a matrcizása tetszik nagyon ennek
Akkor is a trapézlámpás volt eddig a legszebb
az gyári !!
,,Chesterfield" trapéz lámpával
van 2 új RSes kép az adatlapomon
Nem vagyok alkesz már 35 órája nem ittam egy kortyot se
Ne tagadd h alkoholista vagy

Pont én beszélek
Ja akkor vágom
Én nem buliztam csak lenéztem vhova és kikérem magamnak mert egy kortyot sem ittam
nemtom nekem ez a fél3as is korai úgyh általában 4.50essel jövök ha már bulizok
külön bulájban voltunk, Kornél nem tom hol mia szociálban reggie partyn csak a buszon mindig találkozunk mivel csak 1 van ami értelmes időben jár éjszaka ezért vagy azzal mész vagy gyalogolsz...
Jo akkor azért nem vágom h mivan....
De legalább tudlak hova tenni
hugodat ismerem, osztálytársak voltunk a gimibe, csak Ő elmenet, amugy Siklósi Áron
Az hát
Merre voltatok bulájozni???


Siki: kéne , hogy ismerjelek mert ahogy nézem te ismersz Valami polgári nevet ha idetűznél könyebb lenne azonosítani.
ha temondod....
Bizalmatlan vagy
Eddig se zavart senkit hogy nem lehet
de persze,tudom,mindegyik gép széria,csak jó kipuff van rajtuk,és jól bevannak karburálva
Örök hála ezért
azoknak akik unatkoznak ma: www.elfyourself.com/
énsem kaptam sms-t,ez a fránya hálózat elnyelte.