Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek.. és menjetek partyzni ma srácok
Boldog Új Évet minden Apriliásnak!!!!
Házi buli lesz! Ilyenkor nem szeretek diszkóba menni, mert kurva nagy a tömegnyomor! Így meg legalább a barátaimmal leszek! Ja meg vettünk Mega tüzijátékot 17ezerért, arra kíváncsi leszek! BÚÉK
Na, ki hol szilveszterezik???
annyira szanalmasak vagytok hogy állandoan azt kérdezgetitek hogy mennyit megy....
Hehe én az aprilia ki nem tolom :D tiszta nyálka az út... Ígyis sámson folyton csúszkál, ha döntogetem :) Meg persze nem kéne elvakultan sietni néha (keményen 50-el :) ) és akkor nem szánkózom le a bicikliúti töltésről... persze esélyten volt bevenni a kanyar, így inkább egyenesen mentema n nádasba :D De zajlik az élet :) Csak a kezem-lábfejem fázik de nem bírom... pedig néha tök elhatározom, hogy mostakkor egypár hétig nem.. 2 nap múlva -erős szülői balhé közepette -elmegyek :D
akkor már inkább borozok tavaszig nem?

Trakee, úgy gondolom ha lenne pénzem olajra meg benzinre akkor még énis felülnék a gépre néha mostanság.. Annyira nem érdekel a hideg, sztem még +5fok lazán elmegy
a 0fok az már nekem necces
de hát pénz erre nincs úgyhogy nincs miről beszélni.. nyárig melóó (vizsgák után)

Rotax!
igen katalizátoros. de nem csak a 2006os. előtte is raktak bele katalizátort a fene tudja mikortól (valami okos majd megmondja )
párszor már leírtuk, de csak Neked csakmost
a 2006os RS 200at megy.




najó igazából 160-170között.
szivemből szolt a srácc
Hát úgy bírjuk ki, h bórdozunk tavaszig. Eccerű
Ezért kell a simson többek között hihi Csak kicsit felhúzott.. a karácsony elötti 13 km-es séta vele :) Meg a tegnapi megszakítószarakodás, mikor csak nyélen ment, máshol leállt, és csak úgy lehetett betolni :) E ma ment.. csak hidegvan áááá Multkor rámfagyott a köd :D
Hellloo!

Megszeretném kérdezni tőletek h az új RS 125-nek mennyi a végsebessége?Ugyan ú megy mint a régebbi verzió mert azt hallottam h ezeknek már katalizátoros kipuff. van és le van fújtva a motor...
mi má ez a punnyadás??? mindneki készül a szilveszterre vagy miiii??
én meg belepusztulok a mocizáshiányba :(((( hogy a picsába bírjuk ki tavaszig?


Olyan szépen kért a csaj, nem bírtam ellenállni
Nyugodtan küldhettek még nekem ilyen képeket
Kornél miért adod oda minden jött-ment csajnak a motorodat!?
Felavattam ma az uj gumit a garázsba
ülne:)
NE FELESELJ A QRVA ÉLETBE

az más! ott nem jóhiszeműen jársz el :) bár reklámozzák a mozikban ha letöltesz oyan mintha lopnál de itthon ez még nem igy van. fél ország börtönben ülni:)
Hát azért azt nehezen hiszem el h nem illegális h letöltöm a legfrissebb mozifilmeket 900ft-ért, ahelyett h elmennék 10x moziba 13000 forintért... mert a 900 ft-ot nem a filmkészítők kapják ugyebár hanem aki megosztotta a filmet
gyobali valószinüleg a Paintet töltötte le Photoshop néven...

Kornél: nálunk a letöltés nem illegális csak a megosztás. lejebb húznám azt a jegyet egy 3asra:)


Akkor az is legál mikor regisztrálok egy warezoldalra 900ft-ért egy hétre és leszedem az összes filmet ami most megy a mozikban?
Szia!
Bar nekem van egy vonalam idomokra Csehorszagban,de ez a szlovak idomkeszito srac engem is erdekelne.
Ha van valami info dobj egy mailt lecci.
varges99@yahoo.com
Koszi,
Gabor
köszi srácok , most mégjobban elbizonytalanodtam :)
lol ha nem hiszed el szedd le nekem 1000 már vagy 1 éve megvan de hogy nem fizettem semmit azis ezer és teljesen legál
sztem nem
Előbb írtam h torrent. Amúgy meg nem csak a megosztás törvénybe ütköző?