Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaja, de ha visszanéztek a fórumon egy pár oldalt ott írja ItalyCorse hogy sötétített plexit akar. Ja szerintem is nagyon király lesz a moci. Nagyon bejön.
sztem nem kéne le morcosítani mert vesztene a szépségéből, de a sötétített plexi jó ötlet, de az nélkül is jó lesz.
vagány lesz a gép,...csak egy kis morcosítás kellene az elejére, h morcos legyen mint a ducati... fekete plexivel tutkobb lenne..
italycorse tudsz vmi elérhetőséget adni??
Msn, email .............
nemkee valakinek elsö metzeler rennsport gumi???80%os pályára jo még...
Jaja, majdnem olyan szép hangja volt mint az enyémnek
ú de jó régi képek... uccsó túra. kemény volt amikor a 2. képen ott álltunk és elhúzott az a gixxer... mien hangja volt már uhhhhhhh
Nem hiszem h én voltam. Tegnap mentem át először RS-el veresre. Jah és ketten voltunk. NRG-vel szoktam járkálni.
Speciel tegnap nem láttalak csak ahogy néztem az adatlapodat láttam,hogy Gödöllői vagy és errefelé nem sok RS-rohangál szoval gondoltam hogy te vagy az.....álltalában délután szoktalak látni a veresi vasúti átjárónál.....
Tegnap RS-el voltam... Melyiket láttad?
Hát veresi a barátnőm...
Helló Csongi,
Szoktál Veresegyház felé rohangálni mocival?Mert ha igen akkor már láttalak nem is egyszer,legközelebb intek majd
állitsd be a kuplungot és tanulj meg rajtolni :)
na de uraim ez aprilia FÓRUMnem cagivaaaaaa

Osztom a véleményt! Tudok is egy eladót.
Vegyél mitot, azjobb :)
Helóka van egy aprilia rs 125-öm van benne egy 160 -as polini henger és egy arrow rendszer:Kelene egy 32-es karbi remélem van valkinek egy eladó de lehet nagyob is az a lényeg hogy nagyobb legyen a gyárinál!ja és az van hogy jólmegy meg minden csak nem tom lehet hogy van valai baja gyorsultam egy mito val azom egy arrow rendszer van elvileg és ott hagyott kb 5-10 méterre mit tegyek hogy jobban menjen???????segítsetek plzzzzzzzzzzzzzzz
Vidd L valami más szervizbe a vasat. Az is lehet hogy forditva tették bele a a hengerbe a szelepet ez elö szokott fordulni a sok birka... nekem is forditva volt benne...
Hova vitted szervízre?
Hali mindenkinek!
Írtózatos szivatás részesévé kezdek válni!
Áprilisban vettem egy 2005 model RS 125 vatta új.
Jelenleg 1500 km van benne egy kötelező szervizen túl,már harmadjára viszem vissza szervízbe mert szarik kinyitni a power,Azt mondják,hogy előfordul ,lekoszolódik.NA DE 500-anként!?
Életem szégyenét értem meg egy 50-nel repesztő trabit nem tudtam lenyomni.F..sza sportmoci MI!?
Tanácsot kérnék:Én vagyok a hülye---vagy a szervizes faszi nem látot még ilyen motort(szakszervíz!!!)
Egyébként gázadáskor csilingelő hangot ad!(azt hittem jön a jézuska!!)
szervíz:"Ez a motor jól működik !!??"-mondták,egyébként!!.
Tanácsot kérnék,szedjem szét magam,---de még garis,igaz sz..rt se érek vele!
ja a tiéd szép meg ami bencének van meg jamalé se rossz
Az a Poggialis az valami egetrengetően gyönyörű ...
én már régebben is néztem
nagyon eltalált
amúgy meg szeretem a fehér cuccokat (Sensation White )
me autóba is szép a fehér ...
Sztem a mattfekete (enyém) is kva jól néz ki . A pogiali replikák elég ritkák, de múltkor láttam egyet valamelyik kereskedőnél, sajna nem tom melyiknél.
szerintem is ez a legszebb az enyem utan :)


ne ez a nem mind1(kep)