Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor minden új RS vásárló ilyen ízlésficamos hülye fasz volt h nem ezt vette????
Bazz fényévekkel szebb mint bármelyik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nagyon faja lesz a moci!mennyiert poliroztattad a vazat?vagy te csinaltad?
Manuel Poggiali Replica
Az az Rs-egyik gyári festése, magyaroszágon is kapható
Ez így kurva jól néz ki...................

De ez is át lett festve vagy lehetett Olaszban így gyárilag kapni???
Itt úgy megcsinálják, h a rák se fogja megmondani, h újra lett festve!
Persze ha jól megcsinálod a dekort
Szerintem se festesd át a motorodat! Vegyél másikat vagy másik idomot! Meg szerintem kevesebbet ér egy újrafújt gép! Legalábbis én biztos nem vennék olyat......
vagy vegyen idomokat
háát haver én nembasznám el a gyári festést sőőt ,hogy sztem nagyon jó még a mocid festése!!!
megha annyira akarsz festegetni akkor add el a tiedet és vegyél egy "csúnyább" kinézetű rs-t
Apuéknál van festés is... Vegyél fel msn-re, tudok irányárat mondani . Ha Pest közelében laksz.
ha ez tetszik,akkor inkább add el a tiéd és vegyél ilyet,de a gyári festést bántani....,te tudod...
hát én a hejedbe a gyári festést nem basznám el ha nincs sérülve
jo kemény fába vágtál ezt nagyon nehéz lesz megcsinálnod ilyenre a matricákrol minta kell!!!meg nagy türelem....
Sztem venni nem érdemes inkább csináltatni. Csak kell hozzá vmi minta és megcsinálja neked egy jobb dekoros az egészet. És még olcsóbban is jössz ki
Ilyenre szeretném festetni az aprilia rs emet ki tudna nekem ilyen matrica szettet szerezni????????????Légyszi írjatok!!!!ja és hogy mennyi az ára!? Előre is köszi.
Húú geci ez nagyon szép lesz grat
Megadod az msn-ed?Italy
Nagyon állat:P
Alice
Mennyi volt a 2 idom a far emg a fejidomra ?a csikok emg az irás?
A ducatinak a festése
Meikeket az összeset vagy az idomokat?Mi az az ALICE?
és mennyi lesz az egész moci ?
abonyba csinálják a matricákat
Italycorse vegyél fel msn-re !
Érdekel ne még a dekorosod címe aki csinálja a matricákat