Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és hol kapok olyan plexit??sötétitettet???
megdumálhatjuk
Ha már igényesen meg van csinálva a moci ne bazd el fujogatással sztem, vegyél sötét plexit 15kb

A partyzásban persze bennevagyok, de csak motorral
szerintetek lesötétitsem a plexit????? katt a nevemre.... kezd tulpörögni az agyam a sok tervezéstöl
Egyszerű!!! Vegyél egy gyárilag sötétített plekót és nem kell itt fujogatni!!!!!!!

Jobbúlást Kornél javulj meg azt jövö héten összedobunk egy partit valahol Bence+ Te meg Én!!!

Bencce mit szólsz????
uj képeket dobtam fel katt a nevemre...
hu szerintem azzal nem igazán lesz szép a sötétités de ki tudja ha neked sikerül megpróbálom én is ugy....
Na olyannal fújtam le egyszer a bukóm plexijét aztán kurvajól nézett ki csak szart se láttam még nappal se
Én se vagyok iskolába akkor még ilyenkor is összetartanak a motorosok!
Én a héten fogom lesötétíteni, asszonta a pali hogy megpróbálja azzal a sprével amivel az autóknak szokták a hátsó lámpáját az árát még nem tudom!
Nemtudja valaki hogy hol lehet vagy hogy lehet lesötétiteni a plexit????
Kész vagyok megfáztam mint állat:( suliba se voltam ma már doki kiirt aszonta maradjak otthon mondom oké az megoldható NO SCHOOL POWWWAAAAA
énmeg készülök erre az elcseszett mikró ZHra, nekem sincs moccozás
Kornel, Jobbulást!
én meg most vidéken dolgozok megint. motorozás suxx, aprilia nem hív. elmehetnek a sunyiba, kibaszott felháborító már...
Én nekem folyamatosan fáj a mellkasom csak mikor levegőt veszek akkor jobban. Éjszaka fölkeltem rámjött a hányás szédültem mint a picsa és ott kómáztam a wc-n vagy egy fél órát aztán anyám visszarakott az ágyba és fájdalomcsillapítóval el tuttam aludni...
Faxom pont most van jó idő mikor nem motorozhatok....
nekem volt hasonló csak kajától kaptam. egész este hánytam és oyan volt mintha egy elefánt ült volna a melkhasonom. kb minden levegővétel fájt, nem tudtam aludni 15 percnél tovább mert megint nyilalt. azhtán bevittek a korházba kaptam szurit és jobb lett. de ott azt hittem h meghalok már. kérdezték mi a diagnózis. hát mondom rohadtul féj a tüdőm. és akkor a kapafogú csaj még elkezdett szivozni h mi az h rohadtul fáj, amikor látja h beszélni alig bírok...
Kösz a biztatást . Életem egyik legszörnyűbb éjszakája volt a mai, eskü már a sírás határán voltam. Ráadásul sáros a gixxer és nem tudom lemosni
ja igen... kisebbik testvére...
kisködmön
Hát az elég szarul hangzik... virusos torokGYÍÍÍK!!! nem azért de nem abba halt meg kincskereső kiködmön? vagy valamelyik rokona, már nem emlékszem rég volt...
Hogy hol tanulok???

Budapest Műszaki Főiskola: Keleti Károly Gazdasági Főiskolai Kar: Műszaki Menedzser Szak Projectmenedzser szakirány (így röviden ennyi)
Elmentem házidokihoz aszonta vírusos torokgyík, de nem hittem el mert mondom az nem fájhat ennyire.. elmentünk a sürgösségire és ott is azt mondták ráadásul még hülyének is néztek
veled vagyunk tesó
Na elmentem ma forgalomba vezetni...... mindenhol dugó én is meg akartam sülni meg szegény gixxer is izzadt már. Na akkor elmentünk az oktatóval kávézni, aztán aszondja menjünk próbáljuk meg hátha... erre elkezdett szakadni az eső és szarrááztam én is meg a motor is. Ehhez még hozzájön h összeszedtem vmi vírusos torokgyulladást és úgy fáj a mellkasom levegővételkor h komolyan készülök a halálra.... Ráadásul közelegnek a vizsgák és én ilyenkor kell h hiányozzak. Ja és a hab a tortán h nem tudok forgalomból vizsgázni most szombaton hanem csak köv héten, mert az oktató túl sok órát vállalt be és engem igy már csak jövő hétre írhatott be... Na mindegy jó nap ez a mai... Kiflit zabálok és minden falatot megkönnyezek olyan mocsokul fáj
Köcce!!
ulead GIF animator