Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor holnap is 1edül motorozom...
garazsban a vas en meg kezelem a sebeim :P felavattam a ruhat...
Szervízben van a Vas... :(
Nálunk esett az eső Ugyhogy műhely munka volt
Ne szidjátok a Tuono nevét

Amúgy meg ez 1 ilyen kiegészítő név mint pl: Xsara Picasso, vagy akár felszereltség név is lehet pl: audi quattro

meg hát ha Tuono 125 lenne a neve akkor nem jelezné hogy ez 75%-ban RS viszont ha RS 125 lenne a neve ...
Pontosabban a 953-as hozzászólásom
Akkor olvasd el EZT a hozzászólásomat a VT topikban! De látni a képen, hogy kamu, pl.: a tank a mostani RS 125-é és az oroszlán sörényének ott a része a tankon és nekem nemondja senkisem, hogy az ott direkt lenne! És ha láttok egy jövőbeli motorról képet, és bármilyen felirat van rajta pl.: a keréknél a ROBO akkor az tuti nem erdeti és a "Raptor-osok" sem ezt a megjegyzésem nem muszály senkinek sem elhinni! (régen én is elhittem) de sokat "csalódtam" hogy csak nem olyan lett a motor, mit az előtt egy fél évvel megnézett fotón...
Az lessz az eredeti kép a motorrról, amit a Hivatalos Cég ad ki, és nem az ilyen kitalált alkotások...
Egy példa: Az új CBR125R látható volt a kiállításon, érdekes módon ez az RS 125 Tuono nem. Megjegyzem elég hülye neve lenne... most RS vagy Tuono?
Gyerekek!Ti soha sem motoroztok?Ma tök zsír idő volt és itt firkáltatok!?
Holnap valaki valamerre jön?
Pár darab matrica
Yamaha blokkot kapna??? nemhiszem... Én márciusban kapok új 125öst és nagyon vacilálok az RS és a GPR között... De így, h a GPR 4 ütemű lesz és valszeg gyengébb, az RS mellett döntök.. de azé várom a képeket és az adatokat a "07-esről.. Az RS-nél behúzhatnák az indexet a visszapillantóba és full..
kamu a faszt
Kamu kép!
hüha mik vannak még itt :OOOO
sztem csak fényezés,bár lehet,hogy a kettőnek különböző beállításai lehetnek..... nemtom...
F igy nem tudjátok mi a külömbség a sima rs meg a REPLICA közt?
Nem a szűrőcsere miatt volt a fúvóka cserélve. Gyárilag 53-as és azért az naon pici. Kontraszt és kuplungrugó nem lett cserélve, 7,5 ös görgők helyett 6-ost raktunk bele. Olyan 8,7 et forog most. 7,5ös görgőkkel alig indult el. Ezzel most okés. 85-90 a vége.
Attól függ hogy mi kell
Meg mennyivel oclsóban tucc?
Milyen cucc kellene???
Figy csak rs hez meg robogókhoz tuc ocslóbban cucokat?
Zsóóóti olcsóbban szerzed az olasz cuccokat?
Ne má
Állítólag nagyon le lesz butítva ugyanaza a blokk megy bele mint ami a Derbi GPR125-ben van.
A Red Filter nem indokol nagyobb fúvókát és a fogysztásnak sem kellene nőnie miatta(nekem is az volt at F12-ben).Menyit megy a gép végre???és kb hogy forog??? gyanítom hogy túl sokat pörög és nem ennek megfelelően megy ugyhogy variátor és kuplung állítás kell.Mikor felraktátok a kiput mekkora röpsúly görgőt és milyen rugókat tettek a kuplungba???A toló rugót cseréltek???
Van még itt valaki:S