Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azal a szaros 4 ütemű cbr el vagy bármeikkel bárhova elttucc meni:Scsak kicsit égőbb
hát ha elindulsz vele valahova akkor haza is hoz....
EZ a baj az rs el:Snem kiszámitható a közlekedésben bármikor beszarhat:S
Én jobban szeretek autóval csajokat vinni mert több is befér egyszerre

A legszörnyűbb az volt amikor összezárva egy autóban 3 ijen plázapicsával Balatonig
Jó volt a téma kidumáltuk a műkörmösöket a szolit az összes parfümöt egymás fodrászát
Komolyan az agyadat lebontják ezek a csajok.....

De a legjobb akkoris az volt amikor 160-nál cummantott a csaj én meg mit tudtam csinálni nagy "kínomban" nyomtam mint a szemét Kétszer jöttem vissza az útpadkáról az azért nem volt egyszerű gyorsan félreálltam aztán megkapta az ívet
egyébként a lányok képtelenek felfogni hova tegyék a lábukat. nekem eddig mind1ik feltette a lábát az én lábtartómra... és amikor raknám egyesbe a gépet akkor taposok rá....
joe oyan qrvára sajnálunk h nem bírod elképzelni
Ő miatta csak lemegyek már.....
Dolgozni.......
Igen én is gondolkoztam, mert olyan jól néz ki az a púp hátul..., most egy csaj kedvéért rakjam vissza az ülést..? mondjuk ha felül a csaj akkor eltakarja a randa ülést
hát ez egyébként qrva jó a gépeitekben h a csajokat normálisan fel lehet rá pakolni. én akárhányszor lányt fuvaroztam összevissza akkor szivem szakadt meg és szídtam magamat h ennyit lehet h nem ér az egész. aztán ért, de akkor is
ez a feneketlen kalap nagyon jó szó! kitolod a garázsból miután megjött a szerelőtől, végigméred és azt gondolod h most már tényleg minden rendben van most jó ideig nem lesz semmi. én is ezt gondoltam nem rég. aztán ugy elszállt a hátsó lánkerék h szétbaszta a lengővillát nagyon szeretem, meg pályára megtartanám meg lehet meg is fogom, de közlekedni kössz nem. a bkv kiszámíthatóbb.
Jajj szegénykém...
Hát ez van, ilyen rossz sorsunk van úgy látszik
Az öreg Casanova

Figyeljmá amióta Gixxerezik minden Vasárnap más ágyában ébred

Én is megyek ma a csajomhoz melós éjszakám lesz már jelezte sms-ben
jóóó helyen
na mert hol is aludtál? [
Ez nagyon népszerű ez a 300e ráköltés én is kb annyit tettem bele, vagy inkább kicsit többet, de mondjuk abban bennevan a garnitúra új michelin pilot sport is.
Már nagyon kéne a gixxerre gumma mert ma reggel hazafelejövet elindulásnál meg akart előzni a segge a motornak
Ott a pont

Én ráköltöttem 300+ ezret és még 100-at rá lehetett volna rakni Ez sajnos egy olyan dolog h pumpálod bele a sok lóvét egy fenék nélküli kalapba. Nekem nagyon ritkán volt olyan a 3 év Sp-zés alatth minden 100% lett volna

Pedig mindent kicseréltettem,megcsináltattam és mégis. Ezért untam bele és adtam el ahogy tudtam.
Meg azért a fű is pofán baszott De AGV rulz
Ezt magyaráztam itt a fórumon én is...
Amúgy arra költött pénzt, hogy azt kivágják neki?? Nekem egy 10-15 perces munka volt, még talán annyi sem
Egyébként tud itt vki endózni??
Nekem meg most jut eszembe, hogy nekem is vannak mocis képeim
Nah köszi én léepek még v ézek stb:Djoéjt midnenkinek majd hollnap köszi csáo
Rollye msn cimed megadnád??
milyen sportlégszűrő van fent??sportlégszűrő feltétele és átkarburálás után menyivel nőtt a fogyasztás?