Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép ott a trapézos is 1 cbr-től bármi szebb na jó azért nem,de végre nem akkarsz 125ös 4t-t
Bence mennyi ment rá deddig?
aprilia RS125 trapézlámpást akkarok venni, mert sajna addig tok nyújtozni
milyen moci?
hát a tartósságról én nem nyilatkoznék debiztos h ma sem gondolom h jobb lenne egy cbr amivel kevesebb a szopás. ez igy jó, igy kell szeretni. mellesleg szerencse kérdése miyet fogsz ki. nekem sok apró hibám volt de a motorhoz nem kellett még nyúlni... kop kop kop
ezért lesz valószínűleg ez enyém és amit a tesóddal beszéltem akkor maradunk annál az árnál, csak még apunak nem volt ideje feljönni a netre
Őrülnél mi:Dha 16 lennék amic sak sajna jövőre akk tuti emgvbenném
és valószínűleg ha apám be adja a derekát enyém lesz vargyus tesójának RS-e
Nyugá már sokszor emg volt bátyámnak van:D:Pde msot adja el de igaz téll nagyon kira imádom
Császtok!

Ma voltunk a bandának egy részével motrozni.
szerintem miután kipróbálsz egy Rs 125öst,számodra ez már nem lesz kérdés...
OKs :D Csak értrt gondolkodtam a cbr en mer tod 2 és fél ltiert szik emg 50 ezerig dugó minden de többi az má ratyi
Ja de a Cbr 4T még az Rs 2t! Ja és a feeling az teljesen más azt nem lehet sehogy pótolni! Ja de ha majd fennlesznek az rs-es emberkék (pl: Zsóóóti Rs, Bencce és még sokan mások) azok majd megmondják a tutit! De hidd el hogy Rs forever!!!
Mer cbr en vvagy rs en gondolkodok tod cbr mer lehet ölni mint a szar 50 ezerig dugó minden meg 3 ltiert eszik rs meg guye nagy szép durvánn emgy csak 2-3 szor anyit eszik emg tartósság
Figyu én most estem át motorvásárláson. Kb 3 hónapot gondolkodtunk rajta, megnéztünk minden lehetőséget (tényleg mindent) és az RS maradt a végén. Kva jó gép. A tartósságáról még nem tok semmit mondani, csak h nagyon megy.
Figy én majd jövőre veszek 125 ös moccot és még nem tom mit vegyek rs en gondolkodok hogy mennyi baj van velük?több ebertől is szeretném hallani előre is köszi
Holnap valaki valamerre mocizni?????
Asszem Tatabánya felé veszem az irányt!
MINDENNAP MÁLNA RULZ!!! . 54 ft 2 liter. Olcsóbb mint a víz.
egy italt utállok a legjobban az a sör (kb ha 1 dl -t ha ittam egész életemben)
az helyett is inkább VAD málnát iszok (az nem az a fanta szar )
sztem nem szar a Hubi akárki akármit mond ....

szeretem még a jófajta Ír whiskyt, Jagert, Vilmost is (néha-néha), esetleg Unicum vagy U. Next
amúgy a kedvenc eliszogatós cuccom az a Pina Colada (asszem így irják )
Sör+pezsgő+bor habár most haverral antialkoholosdit jáccunk ki bírja tovább . Hát volt egy idő amikor meg tudtam inni a töményet de már nem . Hubi szar akkor inkább jégerbratyó.
Jajj 15 évesen gáz ilyeneket írogatni? Ugye nem?
hát én alapvetően az alkoholt nem szeretem. a sört igen. és azért iszok h felhőtlenül tudjak táncikálni
A Hubertust nem szeretem elég proli piának tartom szar az íze is akkor már inkább Jager
Bence ezek nem női piák csak csajok isszák nagy előszeretettel mert nem ütnek sokat meg kell igyál h érezd a hatást....
De mivel én általában nem azért iszom h minnél gyorsabban bekúrjak mint az atom (az csak egy dolog h az lesz a vége )hanem azért h élvezzem az iszogatást, meg nem is bírom olyan jól az alkoholt hát ezért iszom ezeket mellesleg kurva jó ízű mindegyik jó csúszik
Egyébként abszolút nem női piák. Az én társaságomban a csajok általában whisky-redbullozni szoktak ami azért kicsit durvább mint ezek
bár mondjuk tegnap sűrűn mentem a jägerekért de nem bírom. max hubertus, az egész finom. iyeneket mint joe-z írt nem iszom. ezek női piák nem?