Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lesz. mert tudatosan adtad át olyan személynek akinek nincs jogsija. főleg még vitt is valakit(az akár mehet veszélyeztetésnek) ja és ha neked sincs jogsid az is növeli a tétet. de ha nemláttak téged azzal a motorral az még egy pozitiv eset mivel nemtudják h te motorozol vele. ha aztmondjátok h ő ment a te motoroddal amit te nem használsz az egy kis pozitivum számodra. viszont akoris átadtad amit nemszabad. sőt elvileg irásos engedély is kellene ha más vezeti. biztosításért is elvileg külön büntetés jár.

szoval bizhacc abban h menyire kedvesek a rendörök arrafele..
üdv, segitsetek légyszi! valameilyknap átmentünk haverommal a szomszéd városba mocizni nincs jogsink , haveromat elkapták az én mocimmal épp 1 csajt vitt hátul a mocim 1 aprilia rx 125 nincs rendszám biztosítás meg semmi, bekellet volna másnap vinni az adásvételit de nem voltak bent a rendőrségen :S Szerintetek én számíthatok büntetésre? mert haveromat kapták el nem engem csak annyi hogy az én mocimmal. mit csináljak ami enyhithetne a dolgon? (elkérték az én adataimat is szal lehet lessz valami:S)
Írjatok légyszi!
köszi előre is
Hello. Gázbowden van valakinek? Nekem a gázkartól a csigáig elhelyezkedő bowdenre lenne szükségem.
ballansz tengely végén levő műanyag fogaskerék nincs valakinek eladó sorban vevő lennék... Tudom a hogy a közvetítő kerék is olyan
Szia!
Sajnos gondoltam.

Van még erősített R-es főtengelyem 123-ba,
plusz gyújtás alaktrészek ha valakit érdekel!
szia
köszi de ez nem jó nekem...
Szia!
A Polini hengerszett kompletten 35.000 ft, kiváló,
hozzá a főtengely 25.000 ft.
Bocsi a csúszásért. Nehéz napom volt.
*Michelin Radial
Helló Srácok Tudom hogy az aprilia rs 125-ösöknek is 17-es kerekük van..azonban van pár felhasználó akik más motorral rendelkeznek,de megfordulnak itt is ! ezért ha valakit érdekelne akkor van egy Michelin Radil 160/60/ZR 18-as Gyorsasági gumim ! A gumi alig használt,a közepén még 2,9mm futófelülettel,a szélein pedig 3,2mm futófelülettel rendelkezik ! Egy aláig használt abroncsról beszélünk ! Akit érdekel írjon ! Az árat ti szabjátok ! Elérhetőségeim az adatlapomon !
jolly moto 107 szép állapotban
fix 60.000Ft

06306294424
+ hengerfej :)
160 henger dugó főtengelyt menyibe adod ?
ROTAX 123-HOZ:

Polini 160 komplett szett frissen hüvelyezve, jó dugóval, bivaly erősen,
hengerfejjel, szettben

hozzá Erősített főtengely kiváló állapotban

ill. 7800-as power elektronika, alaplapok, kék
és fekete gyújtótrafók eladók!

MSN: domotorpeti@msn.com

MAIL: domotorpeti@gmail.com

06-20-555-4091
sárga
Mit lehet róla tudni? Kép esetleg? Ár?valamilyen elérhetöséget adj kérlek. Elöre is köszi.
Jollymoto Corsa eladó
Helló!
Agip Speed 2T olaj színét vki +tudná mondani?! (de nem a doboz színét )
Szia!
Polini 160-as komplett tuning hengerem van rá,
illetve hozzá való R-es erősített főtengely,
van gyújtásom hozzá, 7800-as powerelektronikám.

Petya
Van dugatyúd ?
tárcsa 30 szinte új egyszer használt.
holnap ráér
Rotax 123-on a két rögzítőcsavar tudtommal távolabb van egymástól.
Ha leméred a két csavar közti távot, akkor megmondom hogy olyan-e. Képem most sajnos nincs, ha kell hnap lövök.
PEtya
képet tudsz mutatni? nem tudom h különbözik e...