Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

RS 125 alkatrészek és Szervíz

tel. 70 389 6486
valaki esetleg nem tudja megmondani vagy megmérni , hogy a 99 utáni rs ek ülésének alján lévő gumik középpontjai milyen messze vannak egymástól?
extremához van ülészáram, ha valakit érdekel írjon 3000ft
Hali! Írtam mailt, de nem válaszoltál.
köszi szépen,akkor majd kereslek.
ez mégis csak 122 uugylátom:O
Közkívánatra!

rotax tömítés szett!

átlátható képekel!

4500ft/szett

gumigyűrűk, összes tömítés+power szimering!
eladó rs 125 1999-2005 kiadáshoz idomszett.
persze szép állapotú
ez éppen egy rotax 123 blokkról való, kék trafóval
működik le lett próbálva

06304351769
de 90es évjárat kéne és a szürkeblokkos,meg biztos hogy müködik?ja meg rx125.tel számot tudnál adni?köszi
hali!

van alaplapom+lendkerék+trafó

ha érdekel

15/db
vagy 30 a három egyben
Honnan tudok rs-re index burát rendelni? Vki tud segíteni? Gyári kéne.
"ez nemhogy 70-et még 50et se nagyon ér..." nem ugye? pedig egy éve még 60-65e-ért próbáltátok elsózni.
Nektek szokott olyat hogy hidegen, nehezen akar indulni?
Szivató+(5-6)másodpercig forgatja mire beindul.

egy bejáratott dugós 2007es-ről van szó
Ez nem az. A tied ez volt. Kicsit más azért...
Ezt töllem vette ezt az arrow rendszert... és ez már kókányolva volt nemgyengén! ez nemhogy 70-et még 50et se nagyon ér...
helló engen 125ccm aprilia rx hez 1990es évjáratu (szürke blokkos) szeretnék venni gyujtás alaplapot és 1 gyujtótekercset.ha van valakinek írjon már a mail címemrte:szisszo901014@freemail.hu előre is köszi
hali kipufogó közbetét 1ezer ft
bowdent nemtudom kiszedni
felvettelek msn-re, majd légyszives irj ha fentleszel. kösz
Bocs, hogy az oldalatokra tévedtem, gyönyörűek ezek a kis rakéták. Nekem is van egy ELADÓ minirakétám, Honda CBR125RW, 2009-es, injektoros, 2900 km-el, fekete/szürke, szalon állapotban, szervízkönyvvel, gyönyörű vas! Elnézést, de fotót még nem csináltam, itt egy gyári, az enyém annyival szebb (sorry), hogy piros felnicsíkkal és rugóval esztétikailag turbózva van! Mélyen a szalon ár alatt! E-mail-re válaszolok!
írj mailt nekem van
azt a bowdent nemtudom kiszedni a blokkból, így azzal adom a közbetétet is
Hali!
Azt a bovdent, ami az olaj adagolásához kell, azt mennyiért adod? A kipufogó közbetét is érdekelne.
TRAFÓ ELADÓ!

KÉK AMAL SEM...ROTAX 123


Ára: egy tizes
15 péz