Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!A powerért mennyit kérsz?
szia,

robkaa46@vipmail.hu -ra írj, lehet tudok segíteni

üdv.
Szia!
Hát ezt hadd ne tudjam megmondani így ránézésre
Amit látok, hogy más a hajtókar mint a gyárin, más
az alsó tűgörgőnél is a csapszeg, más felül is a kiképzése.
De hogy pontosan hol milyen, ezt passz,
melyik része van magarősítve és hogyan?
Szia! Tudok segiteni Adatlapomon elérsz!
Ajánlom az ebay-t.
Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem!
Van egy aprilia rs 125-öm, és hengerszettet szeretnék nézni hozzá! 2000-es évjáratú, szóval rotax 122 blokk van benne!
Ha valaki tud valamilyen internetes oldalt, vagy webshopot, akkor legyen szíves írja meg nekem!

Segítségeteket előre is köszi!
Széles utat és jó csajokat...
http://koponyeg.hu/jatek/qhr41... Megköszönném, ha kattintanál.:)
Érdekel valakit komplett versenyidomszett 96-05 közötti rs-hez?
Erősített főtengely.
Hello!
Agip Speed 2T olaj eladó 2500 Ft/L!
Keress itt vagy hívj! 06/30-2629593
megkérdezhetem, hogy milyen az R-es főtengely?
Akkor faszán megmostad Beáztál barátom . Keress minél hamarabb egy hozzáértőt . még nem oxidálídik el minden benne!
Beázott valami elektronika? Ennyire alaposan megmostad?
sziasztok!

találkozott már valaki olyannal hogy mosás után behalt a km-óra jelzőm folyamat 0-n van?

széles utat!
elkövettetek valamit, ami nem olyan óriási bűn, csak vannak következményei, amit vállalni kell, és tanulni kell belőle.
És nem sokkal nagyobb hibákat elkövetni.
ház ez szép
aprilia rs 125 rotax 122-es maradék alkatrészek eladok:
alaplap=15eft
cdi=15eft
jeladó=5eft
trafó=4eft
gyujtásd
ekni=4eft
bendix=7eft
lánckerék dekni=2eft
olajpumpa=7eft
hengerfej=5eft
vizfedél=5eft
feszab=7eft

lánckerék=1500ft
inditórelé=4eft
2db oldalidom=12eft
hátsó ülés=4eft
ugyan ilyen eset volt haverommal is, annyi hogy rendszámos gépet vitt az apjától, de neki szinén semmi jogsija nem volt, így azt mondták hogy az apja tudta nélkül kilopta a gépet ezért apunak nem lett baja de a srácnak ha jól emlxem 120at kellett csengetnie meg 1 vagy fél év eltiltás már nem emléxem. Amúgy szerintem téged annyiban basznak majd meg hogy biztosítási csalást követtél el és okirathamisítást mert 50essel használtad.. szóval részvétem
haverod így is úgy is nagy sz@arban van. Te úgy húzhatod ki magad, ha azt mondod, h ellopta tőled. Így téged nem vonhatnak felelősségre.
Csáó mennyibe árulod a corsát?
hát remélem h megúszom, am az alvázszámról azonnal tudják hogy hány ccm-es hiába mondjátok nekik h 50-es van valami kód az alvázszámba azt kikeresik vmi kis könyvféleségbe és azonnal mondanak róla mindent még az évjáratot is pedig azt még énse tudtam :S
na mondjuk az érdekes h ninsc senki a helyi rendőrségen. elvileg kell lennie ügyeletesnek..
probáld meg holnap... ha ninscenek reménykedhetsz h elfelejtik.. vagy feljelentenek amit meguszol valoszinüleg mer 18 alat vagy a 93bol itélve.

amugy jo story talán beveszik.viszont akor haverod jobban szívja.
köszi h írtál! azt nem látták h énis mentem vele, azt akarom majd mondani hogy csak odaadtam neki szerelni nem tudtam h menni is fog vele meg hogy még nem használtam. csak az a baj h mondták h vigyem be az adásvételit vagy lefoglalják de nem vol bent senki amikor vittem volna..