Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nekem be van kötve, és a power nyelv jól van. (remélem) Lefele kell néznie az íves résznek ugye?
igen
Azért ez kicsit más mint nálunk, mások a jogosítvány kategóriák, mert ott van egy külön kategória amire egyáltalán nem kell jogosítvány, viszont ott meg van határozva a maximális sebessége a robogónak. Akinek jogsija van viszont, az mehet nem fojtott robogóval is. Egyébként szerintem így teljesen korrekt.
rendben köszi, a fogaskoszorú is rajta van?
Szia!
Ha jó állapotban van megérne egy ötöst! (Ha nemesik nehezedre dobhatnál egy képet ) + postaköltség
Vagy te mennyire gondoltál?
spirál 3ezer ft
Szosi tesó. Az én AF1-emnél ugyanez a szituáció volt mint amit te most feltűntettél.csak én nálam mégcsak be sem volt kötve a Power Elektronika És a Powernyelv is fordítva volt bennt a motorban.Jobb ötletem jelenleg nincs,írj ha még van valami. Széles Utat .
Hali ZZ4 ! Nekem Aprilia AF1 Sport Pro-m van.érdekelne a fordulatszámmérő-spirál. az áttételem 16/38-as. légyszi majd írj be.Széles utat srácok.
Sziasztok! Van itt tolnai megyei RS125-el rendelkező motoros kolléga? Ha igen dobjon egy privátot vagy irjon ide a forumra!
lendkerék 5ezer ft
tolok majd róla képet közelről

üdv:Zoli
5000ft
Valaki írja már le konkrétan mitörtént szegény sráccal
hello
a lendkerék mennyibe kerül? ilyen állapotban van?
Egy telefonszámot mondanál nekem .. és akkor megbeszéljük h. hogy legyen mert kellene .. az is jó ha felhívsz mert az enyém már le van írva! Köszönöm..
power elektronika mennyibe kerül?
új cuccok érkeztek!

rotax 123 bontott blokk!
gyújtás alaplap(tekercsek), lendkerék, trafó(kék), 7100 power elektronika
fordulatmérő spirál
fesszabályzó
úhh ez durva... jah 2 perc rárakják és ha tökk a kelleténél akkor csá... :D nem semmi, jah a német szigor.... nem kéne hogy ide érjen! XD
Km.spirálom és jobbos tükröm van, spirál 2200Ft, tükör 5900Ft, mindkettő vadonatúj, eredeti csomagolásában, olasz termék.
Heló! 2000-es Aprilia RS 125-öm van. Jobb oldali visszapillantót és kilométerórameghajtó spirált keresnék hozzá valamint fejidomot és plexit. Aki tudna hozzá olcsón írjon vagy telefonáljon!
06-20/541-04-62
Előre is köszönöm!
fuvokák ki. kipucolni öket(benzinbe szoktam áztatgatni meg kifujni)

plusz pumpával kifujod az öszes lehetséges lyukat amit találsz rajt
Karbi tisztítás konkrétan miből áll?!
karbit is kikéne. nálam az volt h benvolt a föfuveszba vmi fehér darabka és ha huztam neki nagy fordulaton felkapta és eltömödött. és hopminthanemis huznám a gázt.. olyasmi jelenség mintnálad
Power nyelvet tisztítottam ki.
mmint karbit meg powert is?