Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, azt nem írtam le. Ez volt az első dolog. Kipucoltam tökéletesre, csillog villog, és a helyzet változatlan! Egyéb ötlet?
pucold ki. nálam egyszer volt hasonlo, megoldotta
Üdv. Kéne egy kis help. Valami nem oké a gépezettel. A lényeg.. húzod, 8 ezernél nyit (egyébként nehézkesen, néha darál előtte, vagy ugrál..) és utána 10 körül ugrik egy nagyot mintha fullra visszaengedted volna a gázt, és motorfékeznél. Torrpan egy hatalmasat, majd leesek róla.. Nyitás előtt is ugrál valamiért picit, de utána, 10 000 környékén nagyon gáz a helyzet.. Látott mát valaki ilyet?
hmm. régen volt kreszvizsga..
nh de ak szarba vagyok mer sztem nem éri el...

retek pirelli szétment 4ezer km alatt. van aki megvan elégedve velük?...
1,6-ról tudok.
1,6mm az előírt minimum, és nézik műszakin.
Igy van a szallag nem hülyeség nekem nem jutott eszembe az én rs-m en már rajta van .
0.4 v 0.6 a minimum bordamélység a gumin? meg menyire nézik ezt msüzakin?
hello. én ismertem csabit és valoszinüleg megtudom hogy mikor van a temetés, ha gondolod irj e-mailt freemailre és válaszolok ha tudok valamit.
Nyugodjon békében ! Sztem olyat megbeszélhetnénk, hogy minden fórumozó RS-es fekete szallgot köt a bal tükörre.
nemvok kárörvendő !
érdekes más országokban minden seggrakétán van rendszám !
ja igen és 1 szer aza szigor is eljön mint ami németbe van robogót ráteszik a kis sebeségmérőre
http://www.youtube.com/watch?v...
http://www.youtube.com/watch?v...
hát tény robogokbol vannak amik direkt egy személyre készültek. de abolis van elég sok amin gyárilag ott a hátso lábtarto is.
simosonokon is van hátso lábtarto.
régen RS50em volt azon erősen gondolkoztam h lepapiroztatom 2 személyre mert azért az 2személyel is egész jo tempoba ment.

meg ugye rendszámos motorral már 90el is mehetne az ember viszont nem smkp jogsival..meg a motort se ugy kéne vizsgáztatni ahoz.
hátrány persze megvan.. trafi meg minden...

de tuti h nem csinálják meg még jo ideig mer tul macerás és drága.
jaja megértem csak tudod pl.: a robogókat is 1-személyre csinálták... mondjuk ja amúgy pl az Aprilia SR az alkalmas a 2 személy szállításra
csak ott meg a max. kg-beli terhelést látnék túl. ha azt megcsinálják sokmindenben változtatni kell pl. kresz, meg hát nem tudom ha eleve egy személyre van legyártva olyna papirollak adják ki akkor azt nem tudom hogy lehetne megcsinálni 2 személyre, necces
ht én ha elviszem rendszámoztatni a motorom biztos nem 1 személyre fogom. még akor se ha egy simsonom lenne
fú hát nem tudom, attól hogy rendszámozzák a motorokat még nem lehet 2 személlyel menni
mért jo dolog...legalább 50essel is lehet 2személyezni..akinek van rá jogsija..
hajrá... reménykedj... elég kárörvendő egy gyerek vagy te!
Sziasztok! mint Új RS125 tulaj érdeklődnék h milyen motorolajat javasoltok a géphez!?
Én is szerdán rendeltem tőle Rs alkatrészet . csütörtök reggel még beszéltem vele .
Ha megtudod mikor és hol lesz a temetés, írj már nekem feltétlenül! Kösz
Basszus, hát ezt nemhiszem el, pár napja még beszéltem vele
Te tudod hogy mi történt?
Deh sajnos