Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ezt nemhiszem el! Csabi a kolis szobatársam, mi történt vele? Tud valaki valamit? Az írjon már légyszi minnél hamarabb.
remélem bevezetik a rendszámot
nem tán ő hunyt el debrecenbe?
Tessék:
remélem hogy nem vezetik be a rendszámot
Szevasz!
Tényleg ne vedd készpénznek amit írtam, mert mindenki mást mond!
De legalább van egy viszonyítási alapod!
Legyetek jók, ha dugtok! ŐŐŐŐ akarom írni ha tudtok!
Látom ide még nem jutott el a Hír a kolegánk haláláról(..::P-R-T::..) Papp Csaba (Ha akadna itt közeli ismerős szeretném megtudni mikor lessz a temetés.) (R.I.P. Sokan emlékezni fogunk rád!)
24984es számu fogaskerék érdekelne. vkinek akinek vannak válto alkatrészei kérem jelezzen!
Szia képet tudsz felrakni róla ?
kb 2008 ota mondják h majd jövöre bevezetjük.... szal ráér vele az ember sazem...
Köszi Béci a választ okosodtam legalább
Helló! Igen halottam én is, és beszéltem pár rendőr ismerősömmel is erről a dologról!
Ezt a törvényt 2011.januárjától szeretnék életbe hozni, de csak az újonnan vásárolt segédmotoros kerékpárok esetében, mivel a használt motorok előéletét szinte végignyomozhatatlanok lennének!
Ezért az 5 évnél idősebb segédmotorokra nem lesz kötelező a rendszám!
Én legalább is ilyesmit halottam, és hogy ennek mekkora a valóság tartalma, arra egy hajszálamat sem tenném!
Én ezt halottam, valóságtartalma mennyi az passz!
Üdv.: Béci
ha 200 ba se viszik el,én már szétbontom a g*cibe
Eladó a gépem
OLCSÓN!

http://kepesmotor.hu/aprilia-s...
d209 gp 8000ft még mindíg megvan ha kell
Sziasztok!

A héten szombaton azaz 2010.07.31.-én a MAMI kupa V. fordulója lesz Kakucson, a gokartpályán. Egész nap edzések, versenyek.
Nézőknek a belépés díjtalan!

Kategóriák:
-Pitbike
-Simson
-Robogó
-MZ
-125 kupa (Aprilia)
-Veterán és Pannonia kupa

Gyertek versenyezni vagy nézőnek!
Szervasztok Kajti vagyok

1 kérdés! Mit tudtok az arról hogy Segédmotorra is kell majd rendszám? hogy ez mikor lépne életbe? meg hogy komolyan mondják-e ezt!

minden választ szívesen várok! Köszi
képed van róla?
Szia nekem van egy menyit ér meg neked?
nekem van dunlop d 209 gp korrekt állapotban. első hátsó együtt 18.000 tudom adni.
Hali!
Eléggé kéne egy '07es RS 125-re egy hátsó láncvédő burkolat -anélkül nem engedik át a műszakin -!
Nincs valakinek véletlen?
üdv. nincs valakinek véletlenül 2003as rs-hez hátsó féktárcsája?
Csá all. kellene nekem guma. 110/150 (Minnél olcsoban minnél jobb.)
nincs senkinek rotax 122 válto alkatrésze?:(