Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tűzről pattant menyecske
Akkor meg minek szólsz be?Igen nagy az arcod,csak nem tudom mire ...Jó lenne,ha leszállnál rólunk!Nem ártottunk neked.Amúgy meg igaza volt a hozzászólásban,gondolom fáj az igazság Elég szánalmas lehetsz,hogyha az okoz neked örömet,hogy beszólogatsz mindenkinek ezen fórumon....nem erre találtak ki...pfffff
*szavakat
úristen :D ez tényleg szánalom :D amúgy érdekes "magyar" szavavakat használsz :D

ennyit rolad senki :D
Te taknyos, minek szolsz bele?
PARASZT! hogy lehet nőkkel így beszélni? Meg mi a fasznak szólsz bele mindenbe?
Nemtudom, fingom sincs róla, hogy te ki a franc lehetsz. Lényegtelen is.
Nekem van lánckerekem első, hátsó mindkettő eladó, használt de nem annyira kopott ha érdekel akkor írj és küldök képet!
akit érdekel:

www.koper.hu -n akció van az AGIP olajokra április végéig!
Szia!
Nagyon jó állapotú,pár körös gumik.Képem most nincs,de csinálok,hogyha komolyan érdekel.Egyébként 8000Ft/darab.
köszönöm a válaszokat!
kérhetek képeket a 2 gumiról? és árat?
te tényleg 27éves vagy? nem látszik... értelmiségi szint nulla.... tudod te, h kit idiótázol le? azért mert lány, azt hiszem, fel tud mutatni vmit, amire igenis büszke lehet...! szoval ne idiótázd le, előbb járj utána kiről bezsélsz... szánalom az ilyen...

klau:
Tudod egyáltalán kinek szólsz be,nem is ismerlek,mit idiótázol le ?Egyébként meg legyél körültekintőbb,mert kérdeztek !
Eladó 125ccm-es maradék
helló. nem tud valaki egy plexit 93-as rs re,az 50-venesé is jó
nekem x gyűrűs 520as DID van fent, sztem nagyon király, a standard gyűrű nélkülihez képest sokkal tartósabb, nem nyullik, én csak ajánlani tudom!
sziasztok kicsit elhasználódott a láncom/lánckerekeim tudnátok segíteni, hogy milyen lenne a legjobb? x/o gyűrűs, meg esetleg valami márkát tudnátok mondani? előre is köszi
Téged meg ki kérdezett te idióta...
Érdeklődnék, ki milyen fékbetétet használ az rs-be...
Van egy rs125 motorom,az lenne a problémám hogy ha megálok a motorral az alapjárat 3000 majd vagy 2perc múlva visszaesik.Mi lehet ennek az oka?Előre is köszi.
Taligás barátom megelőzött ! Ma este kezdődik végre a szezon, amit persze semmilyen normális adó nem közvetíti csak a Digisporton tujátok nézni... Oda pedig regisztrálni kell a a www.digisport.hu-n, kb 2 percbe telik és tujátok nézni! Sok sikert
ne is várj, h irjanak... az sokmindentől függ, legfőképpen a motor "felszereltségétől" és az időjárástol.
Hali mindenki.... 98'-as RS-em van! Azt szeretném kérdezni, hogy nem e tud valaki mondani nekem egy "hiteles" karburátorbeállítást mondani?:O
10es negy bele. nemhiszem, h a tied kivétel lenne
Power:
0-2500:
2500-7800 v. 8600: Zárva
Ezek fölött nyitva.