Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

11-es gyertyám van, nagy a tré vagy nem kell vennem másikat
(nemtom milyen mert még a blokk nincs nálam nem tudom kipróbálni csak jó lenne nem akkor baszakodni vele:S)
Ja és még1 hasznos infó akit érdekel, csak regisztrálni kell teljesen ingyenes és nekem nagyon jó minőségben jön:
www.digisport.hu/live/play/299...
A power nyitva van egy bizonyos fordulat alatt meg 7800 fölött. Szóval tök normális, az lenne a baja ha nem ezt csinálná
Huuuuu ez a 3ik válaszom pár perc alatt elképesztő lehet hogy kruvaokos vagy vagy kurvahülye mert azis lehet hogy hatalmas baromságokat írtam majd a többiek megmondják
Pirelli is jó meg a dunlopnak a d209ese.... Árban nagyságrendileg megegyszeznek, aztán meg kinek mi jött be
Az alapjárat szerintem, de csak akkor ha finoman csinálja tehát nem úgy h le akar magáról dobni csak kicsit toszogat még tovább akkor az az alapjárat lesz, nem kell vele foglalkozni. Valakit pályán is zavar, de van aki észre sem veszi. Legalább is szerintem ez lehet az oka
haligali moindenkinek
az normális jelenség hogy alapjáraton a powerem tökre kinyit és gázadásra bezár? (üressbe)
a másik meg hogy nincs véletlen valakink km órája viszajelzőkkel és spirálal 00 és 05 közti púpos rs re kéne
Nah ki van itt ?!
szeva
Szia!
hoppá, ki van itt
dunlop gpr alpha10. jo puha keverék
Szia!
Én a Pirelli Diablo Supercorsát ajánlom,ha érdekel van 2 eladó hátsóm.
jó oké, de kétlem h 5000körüli fordulaton ezt kéne csinálnia
Hmm, esetleg meghálálná, ha nem motorfékeznél vele.
Sziasztok. Van egy Aprilia Rs 125 mocim. Gondom az vele hogy tegnap elött elfogyott menet közbe a benzin, szerencsére már hazafele jártam az utcánkba.... Lényeg hogy hoztam bele benzint és amikor beleöntöttem 5 litert elkezdete a tulnyomókon nyomni ki a benzint.... most elzártam a benzin csapot, de ha kinyitom folyamatosan folyik..... Valakinek valami ötlet esetleg? KÖSZI
sajnos ebben nemtudok segíteni.
hali
nem tudja vki hogy az miért van, hogy huzom neki, és amikor elengedem a gázt és a fordulot csökken, akkor egy adott fordulaton el kezd rángatni?
Szivatód nincs? Bowden nélkül kellene (csak a "bél ami belemegy a karbiba") Nemtom h hivják:D
Még mindig akció 125ccm-es aprilia alkatrészek!

váz + blokk(rotax 123)váltóval 50es vámpapírral 5ezer ft
gyújtás alaplap talp 500ft
2 kuplung 2000ft
kürt tartó konzollal 2000ft
szellőző 1000ft
kiegyenlítő tartály 1000ft
hardy 1000ft
kiegyenlítő tengely 500ft
rotax 123 váltó 2000ft
elsőteló takaró 1000ft
légszűrőház 2000ft
deklik 1000ft/db
elsőfék 5ezer ft
henger 160ccm 5ezer ft
kipufogó 1ezer ft(katalizátoros)
kipufogó rezó 6ezer ft
hengerfej 2ezer ft
lengőkar 2ezer ft/db
vízpumpa 1000ft
csaó
tudnátok nekem mondani valami frankó tapadó szupersport gumit rs-re? Tapadás fontosabb mint az ár! 150/60-17, mátrázni és pályázni egyaránt használnám.
olyan nektek még nem volt hogy a bendix fogaskereke nem mindenhol ért hozzá a lendkeréken lévő fogaskoszorúhoz? nekem van egy kis rész ahol nem ér hozzá csak egy kicsit de nem annyira hogy beindítsa és mikor azon túl ér pöccre indul, mikor meg nem ér hozzá hallani hogy csak a bendixet forgatja csak simán az önindító. ezzel mit lehet csinálni szerintetek? avgy csal ellene hajolva a fogaskoszorú? mert az azt tartó csapok eltörtek még multkorában de azótta vissza lett szegecselve de mikor oldalról néztem a fogaskoszorút volt egy elég nagy hajlat benne. Bocsi hogy ilyen hosszú lett
Aprilia papíros váz eladó
Papírjai külön is eladók