Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Eladóvá vált paripám!
http://www.kepesmotor.hu/april...
Hello!Aprilia Rs-hez keresek lendkereket és hűtőt.Ha valaki tud nekem segíteni akkor:
e-mail:dj.stefano@freemail.hu

Előre is köszi!
Szerintem egy kicsit sem komplett mert azt írta, hogy a szelepház hiányzik, odáig oké de szerintem az elektronika is hiányzik mert azt nem látom a képeken.
3ezer ft egy komplett powerér. nem várhatod el, h apriliás puttyogós védőzacskóban, kipárnázott dobozban legyen a kipolirozott mágnes meg a vatta uj nyelv...
valaki megtudná mondani hogy milyen főtengely csapágy kell a 94 es rs be? azt már láttam hogy c4 es, de méreteket tudna esetleg valaki mondani?
Amúgy komolyan 3000 Ft?
Megragadt elvittem kicseréltetni és vertex lesz belerakva. Karosszéria szám alapján lett rendelve. Nekem is fura volt.
Ki van zárva!
Sziasztok

Lehetseges h gyari dugattyu rs-ben vertex?
Jaja, elég gyanús.
de az a nyelv az mókolva van? mert én eléggé úgy látom h az el van törve a nyelénél és csak bele van tekerve egy csavar.én úgy látom legalábbis.
annyi van meg ami a képeken is látszik:
-elektromágnes
-bowden
-nyelv

ami hiányzik az a ház ami a hengerre van rögzítve
üdv:Zoli
Helló! Ha komplett, működőképes és akkor 122-esbe és 23-asba is jó akkor érdekelne.
c4
engem elsősorban a hátsó érdekelne, ha csak külön azt eladnád. irj egy árat a mail címemre (adatlap), és én meg visszairok neked egy címet. márha utánvéttel megoldható lenne...

vagy vegyél fel msn-re (adatlap)
pontosan nemtudom, de tudomásom szerint jó 122-be és 123-ba is.
de ez nem mókólt nyelv? vagy mi ez a kiálló csavar?
Hello!

A gyárit azt eladom, de ami jelenleg rajta van azt nem.
Szépen lett leszedve, az eredeti, megvan az első-hátsó is.
Mivel nekem 06-os fehér, ezért az első huzat piros, a hátsó fekete, és hozzá tudok adni egy csíkot a karbonosból, hogy a hátsó ülés "kapaszkodóját" le tudd cserélni ilyenre.
Ha érdekel így is, akkor írj.
de jó a 122-esre? vagy ez most milyen 122vagy 123?
helló van egy elektromos power szelepem és nyelv is van hozzá 3ezer ft együtt
hát kb 170-et menne lehet h fölötte de ezt senki se tudja, sok a befolyásoló tényező...
Az is igaz
sziasztok
szerintetek a rotax 123-as blokkomba a c3-as v c4-es főtengelycsapágyat vegyek?
Nem-nem, sajna még nem volt saját 125ösöm, csak 50es, ahhoz képest pedig azért nagy az eltérés, akármennyire is 2T. Az újabb TZR-ek már csak 50esek, nem gyártanak sajna 25öst belőlük (Ha jól tudom). Egy dolgot viszont kifogásolok... Aprilia alkatrészei olcsóbbak voltak mindig is mint a Yamaháké, de javíts ki, ha nem így van.

Igazából én csak annyit szerettem volna tudni, hogy valóban tükrözik-e a youtube-os videók, a motor tényleges teljesítményét.
Legjobb amit láttam, az 4,5sec alatt ment fel 100-ra, de volt ami 7 sec alatt érte el ezt a sebességet. Valójában mit mutatnak a stopperek egy itthon vett motornál? (:

Én 2003 fölötti motoron gondolkozom, 30000km-t már kicsit sokallom és maximum 400-500e-t tudok rá összegyűjteni. Reálisan látom a helyzetet? Egy ilyesmi motor, ha mondjuk nem leharcolt állapotban van, mit gondolsz, gondoltok mennyit fog menni?
ha van valakinek 122-re powernyelve, km spirálja az szóljon most vagy halgasson örökre:D