Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Itt van néhány kép, ha kell még, akkor készítek néhányat, de elsőre ennyit találtam.
Az ára... Hát én 80.000-ért vettem, utána festettem, matricáztattam, vágattam első illetve hátsó lámpahelyet, illetve hátsó lámpát szereztem be (LED-eset, csak ez került 10.000.- Ftba)
Tehát, ha az egészet kéred akkor 60.000.- irányárként...
hello .nemtud valaki egy rs plexit,indexeket? 125 ős 50 es mindegy egyforma .93 as kiadás.fent van a motor is .
szia!
érdekelne h mennyibe krülne az idomszett?meg ha tudsz küldj már egy pár képet róla! köszi
ÁÁÁÁÁÁ NEEEEEM BÍÍÍÍÍRRRRRROMMMMMM MOOOOOOOOTTTTTOOOOOOOOORRRR NÉÉÉÉLLLLLLKKKKKKÜÜÜÜÜÜÜÜL :s:s:s:s:s::s:s:s::'(:'(
Hali!
Eladó aprilia mx50-em!
további info nálam elérhetőség/képek a linken!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_mx_50-3740065
hello:az nincs sajnos
extrema hűtő? mert az stipi stopi ha van
kicsit off:
Audisok, Mercisek, Passatosok, főként figyelemmel!

http://racing-bazar.hu/alkatre...
inkább 120.ezret..
adatlapomon mindent megtalálsz, de írom is

orozoli2002@yahoo.com

0630-435-1769

üdv:Zoli
hello:extrema segédvázam van=5eft
farok idom üléssel=8eft
feszabályzó=5eft
kuplungkar-konzolal=5eft
ELADÓ egy 2008-as évjáratú APRILIA RS 125 Én tavaly vettem Pályamotorozásra, de végül nem volt időm használni. EGYSZER SEM VOLT PÁLYÁN! 50-es ként utcára, vagy pályamotornak ajánlom. 4000 km-nél meg volt rajta a szerviz (friss olaj, szűrők, gyertya) Benne van még az összes gyári fojtás, tökéletes, BONTATLAN hibátlan a blokkja. Hiányzik róla a két oldalidom és a két tükör, fejidom javítva lett. Nem volt soha törve a motor. Motorikusan és műszakilag tökéletes állapotban van, alkalmi vétel, érdemes megnézni.
Ir.Ár : 490.000
Évjárat: 2008/8
Futott km: 4.287 km
Péter 0630/4096093
hello... 1 email címet kérhetnék? és stip stop vevő lennék rá
hali!

aprilia 125 váz
aprilia rotax 123 blokk váltóval

ezt adnám egyben 5ezer kemény magyar forintért.

nemhiszem hogy sok lenne érte.
kuldesz kepet ara?koszi csaba
Csáó

Van egy eladó szívócsonkom, annyi hibája van hogy megvan repedve, de nem maga a csonk hanem az amin vannak a csavar lyukak. Nem tudom hogy ez mennyire para de én így használtam és semmi gond nem volt belőle. Most viszont csak porosodik a polcomon szóval akinek kéne annak odaadom 3e Ft-ért. a belső átmérője 35 mm tehát 32es karbira megy rá.
Hali!

Érdekelne pár cucc, ha még megvannak!
Segédváz, farokidom, kuplungkar, feszültségszabályzó.
Dobj egy mailt árakkal, és hogy merrefelé vagy helyileg.
z3r0 kukac freemail pont hu
Akkor előről a szerencsétlenek kedvéért.

Aprillia Rs 125 1994-es. Szar hátsógumival, kopott festéssel, törött elsőfékkarral külföldi papírokkal.

Szerintem nem áll jól a szénám.
Az évjárat 94.
Az valóban nem mindegy.
fékkar megvan de sokat nem érek vele. Költeni nem akarok rá mert arra nincs időm.
Te szerencsétlen azt hittem ez rs 125 fórum. egyébként simson

és mit csinálsz a darabjával ha megvan?odaheggeszted?
mivagy te itt ugyeletes bohoc?
Tyt hirdetese igenis komoly,azzal a gumival meg vagy 20ezret ellehet gurulni!
Motor, motor, nem mindegy? Tytnek van rá gumija, azzal még pár ezret lehetne menni,, még csak 18ezer van benne. Fékkar darabja megvan ami lletört?