Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te szerencsetlen azt se irod le milyen motorod van?
50ezer
Helló mindenki.

Sajna muszály megválnom a vastól, és szeretnék segítséget kérni mennyit legyen pofám elkérni érte. Vannak vele gondok:
- hátsógumi csere
- elsőfékkar letört
- egy festés is ráférne
Ezektől eltekintve teljesen yó.

Szerintetek?

Segítsetel pls

:)
Újra Aprilia találkozó Balatonlellén!
Kaja,pia,és Aprilia
Feliratkozásés bővebb infó ITT!
Nincs valakinek eladó jó állapotú első tárcsája? 2004-re kéne,de a régebbi fajta is jó lenne,csak a lényeg hogy jó állapotban legyen. Ja és Budapest és környéke elönyben. Elöre is köszi.
lehet nem tudok indulni, még nem passzentolt be a busa blokk a babettába! Amint megvan szólok! De anyám lehet indul salakmotorral
Márió megy ha jól tudom . Hajrá Békés Megye
Nem, de papíros
ez special?
szevasztok zsivany aszfaltbetyarok kitlathatunk hetvegen dunlop trophy rajtracson?ottleszek csapolok drukkolok majd nektek,indulni most nemtudok mert hugycsotekeredesem van de legalabb eselyetek lesz.
Tyt ugyhallottam a MOL-tol,iden te vagy a 2. szamu tamogatottjuk,remelem nemfelejtetted el hogy nemszabad tuningolni!

vagy nemmegy senki mert diszkobelepore meg macifroccsre gyujtetek?
Apriia papíros váz+lengővilla+teló ár alatt

http://www.kepesmotor.hu/motor...
rotax 123 főtengelyre hol tok éket szerzni?
jahhh hát úgy más
nekem most nem lesz ideiglenesen másik motor, szóval ráérek :)
hát te tudod de ennyiért idén tuti nem adod el....nekem legalább igy elment egy hónapon belül azóta meg megvan az új gép
(egy kis túlzással)
alkatrészenként többet ér mint 600.
Szeva!
Lsd. előző hsz-eim.
Amúgy 600elég szar pénz volt érte
Köszi
hááát sok sikert haver, de nem akarlak elszomorítani, de az árad nagyon sokkk....az enyém fiatalabb volt két hónappal (2006.07) kevesebb km (15000 km) volt benne, ugyanúgy gondját volt viselve, csak városba használtam és 600e ft ért ment el...
Ha előre 2-t,hátra 2,2-t teszel,ez általában bármin megfelel. Kivéve két személy,akkor hátra kicsit több.
Haliii! Nem tudja valaki megmondani nekem véletlenül, hogy a 110/70 ill. 160/60-as gumiba mennyi bar kell?:o Kösziii..csáó
Hívd fel nagyvas-t , 9ezerért tud adni lucast.
Helló, van két db rotax 123 as blokkfelem, meg egy db henger de van benne egy elég csúnya marás,ha valakit érdekel megeggyezünk. Üdv.