Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak 400 méterre?

véletlen ujfajta rs-re nincs hátsó ülésed? FEKETE
hát nem mindenki tud olyan szépen az árokba fordulni a ladával:D
Kész a Sport Prom
Így vigyen hozzád az ember valamit políroztatni.
TE BALFASZ!
csao pedro,

a hátsó üléshuzatodat nem akarod eladni? vagy ha magába nem is akkor esetleg mindkettőt?
üdv,

fölösleges fekete hátsó ülése van valakinek, és még esetleg el is adná?
vevő lennék egyre!
A 2 hét nem gond, nem sürgős nekem.
Szerintem élőben kellene megnézned az állapot tisztázása miatt, meg, mert nagyon nagy elemekből áll, és a szállíttatása nehézkes lenne. Pilisvörösváron lehet megnézni.
A legalja, ha messzebbről jössz 55.000.- Ft, de az tényleg a legalja
Mit szeretnél még tudni róla? Látom volt már dolgod 125 2T-vel. Tudod mire kell számíts. A TZR-től nagy különbség nem lesz. Más, frissebb a design, valamicskével erősebb, de nem annyival, hogy hanyatt vágnak a lóerők (persze itt most a folytatlan verziókra gondolok). A menetdinamikai jellemzőik is kis eltéréssel megegyeznek. Alkatrészárak is, maximum annyi a különbség, hogy ehhez több alkatrész van és a beszerzése is könnyebb.
Köszönjük a kicsit titkolózó, de mégis kielégítő válaszokat :) Bár okosabb nem lettem, előző motorvásárlásnál is 1000x hallgattam végig ugyan azokat a tényeket a motorról, de mindig tátott szájjal figyeltem és jegyeztem az agyamba az összes elhangzott szót, illetve vártam, hátha kapok még új információt... Látom, hogy most ugyan így lesz :D
Hmm, legjobb kérdések ilyenkor tavasszal a rutinos, babettáról szabadult ifjoncoktól :)
Szervízigényes, igen mert 2 ütemű. Általában fiatal kölykök hajtják ezért karbantartva ritkán van, ütik vágják hidegen-melegen. Szóval érdemes azzal számolni, hogy gyorsan motorfelújítással fog kezdeni az ember. Ha nem is a kopás miatt akkor azért mert megragad a dugattyú. Kb 8000-10000 km után dugattyú csere. A 2T olaj nem olcsó bele. A normálisak 2500-3000 Ft/l körül indulnak. Én azt ajánlom, hogy a saját olajpumpájával ne foglalkozzon az ember, inkább a tankba be kell keverni és kész. Olajból pl az Agip Racing 2T nagyon jó választás. Viszont ez az olaj csak tankba való keverésre alkalmas, tehát pumpás olajzásra nem!
Keverési arány: gyengébb olajjal 1:30, normális felsőbb kategóriás olajjal 1:40-1:45
Fogyasztása power nyitás alatt használva egy MZ dinamikájával 5-6l. Vegyes használatban powerrel 8-9l, mikor pedig kergetve van akkor vígan 10 felett.
Végsebesség lényegtelen, közúti forgalomban max megengedett 130 km/h, és ez a motor kényelmes utazója is. Bőven elegendő, így is nehézségeket okoz egyeseknek az elterelgetése.
Gyorsulása is lényegtelen. Jobban gyorsul mint egy autó és mint egy 50-es simson. Viszont gyengébben mint egy 1000-es szupersport. Valójában soha nem fog ez érdekelni senkit.
Ülj fel rá, használd, tankold, és tanulj meg rajta ésszel motorozni. Ennyi

Sok sikert!
Széles utat, jó időt, és olcsó benzint!
hmm hmmm....szép nagyon a szett érdekelne is meg minden csak nekem kb kell még 2hét hogy meglegyen a pénz! és az irányár az mit takar? mennyi lenne a legalja?és még azt kérdezném h hogy tudnánk megoldani a szállítást?!vagy ha nincs messze akkor meg is nézném! heló
hali
köszi a választ,de az a baj hogy a saját főtengelyemről tűnt el az ék és csak hajtókarszettet veszek bele!
sztem azzal nem adnak,de ha tévedek javítsatok ki
Eladó az Rs-em!
Akit érdekel írjon vagy telefon!
link
Motorvásárlás előtt igen fontos kérdés hogy hová kell önteni az olajat... a lukba bazzeg
Az én motorom is eladó! Érdeklődni telefonon.
rossimotor :szerintem csak esztergáltatni tudsz bele, vagy bontó!de az éket szerintem csak fötengelyel adják igy eszterga gyanús!
Zsolt
helló. szerintem a kőltségek a gumik,fékpofák lánc lánckerekek persze ez a használattolfűg.az olaj fullszintetikus,és azülés allatt van a tartály,arányok nicsenek saját maga keveribe.+1kép eladó amotor.
srácok nekem is áruljátok már el mennyit megy az rs ? s mennyi a fogyasztása? és hogy gyorsul?
Sziasztok
Én is RS vásárlás előtt állok és olyan kérdésem lenne hogy milyen költésgekkel van a gép!milyen olajat javasoltok bele és még annyi h az olajat hova kell önteni xD ? és mik az arányok?
Hali!

Nyáron szeretnék venni egy RS 125öst, de lenne még pár kérdésem előtte.

Először is, hogy ügyebár mindenki mondja, hogy nagyon nagy szervízigénye van. Ez mit jelent pontosan? Napi? Heti? Havi karbantartást? Mik szoktak tönkremenni, ha lehet így általánosítani?

Aztán lenne egy másik kérdésem is. Youtube-on nagyon sok onboardos video van, de ami ott van fent, az nem mindig igaz sajnos, így megkérdezném, hogy nektek, mennyi a vége, mennyi idő alatt van százon és úgy általában milyen a teljesítménye?

Előre is köszönöm a válaszokat,
Andris.
Az első sárvédő a gyári csomagnak a része, az nem eladó.
Hali mindenki...! Hátha vki tud segíteni... a '98-as RS-eken van gyárilag vmi láncvezető v vmi?:O Csak mert az enyémen nincs és egyik haverom azt mondta h neki az af1-en van! Köszi a segítséget!
Szia!

Így az évjárat alapján nem tudom,hogy a te géped melyik, de az Extrema-hoz van egy vadi új (utángyártott)füstszinű plexi, melyet a Szatuna Kft-től rendeltem, de nekem 2003-as motorm van,arra nem jó.Az ára 8500,- Ft. Elérhetőségem az adatlapon.
3 ezer? xD
első sárvédőt mennyiért adod?