Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja, szerintem neked 125-öshöz kell, az AM6 az meg 50-es bocsi
a 05-ös az még AM6-os blokkal van.
Ahhoz tudok adni DR/TOP lamella szettet rugóval 12450.-Ft
Sziasztok! 05-s Rs-hez kuplung lamella kellene, mennyibe kerül, honnan érdemes venni, nem szar gagyi érdekel.
Köszönöm!
sziasztok
a főtengelyre "ék"-et hol tudok szerezni,vagy milyet kell?
meg még egy kérdés hogyí amikor rakom a hengerre a víztérfedélt és ott csak egy gumigyűrű van,oda rakjak valami pasztát vagy valamit?
Esetleg jó bontó elérhetősége is érdekelne ahol ezeket megkaphatom. Előre is köszi a segítséget!
Hello!

Nem tud vki jó állapotú használt hengert illetve főtengelyt?
mivan búza otthon vagy, vagy iskolába?
This is my never endiiing storryyyy!
Ez tök király;) Augusztus 30.-a óta van meg az Rs-em (főtengelyesen,de működőképesen vettem)mentem vele eddig 50 km-t MAXIMUM.Februárban összegyűlt a pénz a blokk generálra,új főtengelyre,a motorom látszólag elkészült.Felraktam az idomokat és goooo!paff..ennyi,megált az egész.Mint késöbb kiderült(az új kuplungkiemelő tányér fölösleges megvétele után)a kuplungtengely ELFERDÜLT(!). A hosubában ezt a tényt 4000 ft-ért állapították meg. Ma viszem vissza a szerelőhöz, aki garanciában megcsinálja az egészet, de most még ő sem tudja mi a baja.Ami biztos az az új váltótengely, de mivel annak nagyon bele kellet akadni valamibe ezért nem ússza meg egy tengelycserével.Remélem az újbóli összerakás után nem kell megint használat nélkül ismént szervizeltetni, blokkot széthúzatni, fölöslegesen pénzt költeni...
Tényleg király story nem?
Ár:500 000Ft
hellósztok
eladó egy APRILIA tuono 125
2005-ös évjárat
5000km van benne
újj:első-hátsó lánckerék hátsó gumi
ARROW rendszerrel!
érdeklődni:ubul_kutya@hotmail.com
ha kell email:ktmktm@freemail.hu ra küldd el a posta cimed.
Mivel nem tudom a címed: forgo.geza@freemail.hu
sziasztok, eladóvá vállt az idomgarnitúrám
elég OFF, de ha érdekel a sztori, dobj egy mailt és leírom szívesen!
no para, én is tudom hogy nem kevés érte. Ha nagyon nem akarják elvinni, nekem meg netán sürgős lesz valamiért, akkor lejjebb viszem az árat, most egyenlőre fel akarom mérni a piacot, hogy mennyire van/nincs kereslet. De itt a jó idő, remélhetőleg aki motort akar venni, az már nézegeti a hirdetéseket.
"Autóvásárlás miatt eladó"?
Srácok... '92-es RS-en merre kell keresni az adatlapot?
Az enyhén alkuképes az biztos nem azt jelenti amennyit adnék érte(:
Nem kötekedésképpen írtam csak megjegyeztem!
"az ár enyhén alkuképes"

Valaki még ennyiért is nagyon boldog lesz vele, mert tudja: a minőséget meg kell fizetni.
Lehet benne 4000km is ha azt szeretnéd, elég gyorsan megoldható :)
Nem sürgős, max vár egy picit. Elherdálni nem akarom.
Üdv
Jah bocs ha a csövet is akarod akkor 875
Nem azért de szerintem azért a motorért ennyi idősen ennyi km-vel sok!Biztos h nagyon sokat ráköltöttél de szerintem 825ezer magyar forintot nemér az az rs ez az én véleményem,remélem nincs sértődés .
Hát jó lenne az ami a képen van?
Eladó az RSem!

hirdetés