Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ár?
még esetleg abban tudtok segíteni hogy amit megforgat fogaskoszorút a bendix, azt a fogaskoszorút 4db minek kéne tartania? mert menet nincs a furatokban...
mert most meg a kuplungom a kuka.Ja és tényleg nem tud valaki a kuplunghoz a 8-as alkatrészt?(a mellékelt linken vannak jelölve az alkatrészek sorszámai)
http://www.oemmotorparts.com/o...
nekem ugyanez volt, csak nekem már 1-2 esben is alig akart kiforogni de 3-asban már abszolut nem is forgott szinte.
Új főtengellyel még nem tudom megjavult-e.
ui:ha kiveszem a gyergyát,akkor jár,könnyen,faszául
hali
nem indul a motorom,(akksi fullra feltöltve)olyat csinál hogy elkezdem tekertetni utánna max3-4 önindítózás és lemerül az akksi(mert gondolom nehéz neki tekernie,mintha szorulna valami),meg olyat is szokott csinálva mikor fel van tölt ve hogy nyomom az önindítót és csak:tükk-tükk,jóhogyha megmozdul 1 mm-t a dugó,de olyankor ha berakom sebbességbe és tolok rajta,majd ujra önindító és viszi a dugót,de nem indul be,ha kiveszem a gyergyát persze akkor jár egész könnyen
akkor ez most mi lehet,dugó csere?vagy megszorult valami vagy mi?
Helló! Szükségem lenne bal oldali lábtartókonzolra (lábtartó nélkül) + egy váltókarra. Akinek van szóljon!
power nem nyit.
hello
már írtam hogy mi van az rs emmel de leírom még egyszer hátha valaki tud segíteni. 1-2-3 ban kipörög rendesen 10000 fölé, de a többi sebességben olyan 8-9000 ig. szerintetek ez mitől lehet?
esetleg kevés benzint kapna? de lehet hogy ez hülyeség ezért kérem a segítségeteket.
haligali egyel fiatalabb rs műszerfale kellene 00 -05 évj közti
ELADÓ egy 2008-as évjáratú APRILIA RS 125 Én tavaly vettem Pályamotorozásra, de végül nem volt időm használni. EGYSZER SEM VOLT PÁLYÁN! 50-es ként utcára, vagy pályamotornak ajánlom. 4000 km-nél megvolt rajta a szerviz (friss olaj, szűrők, gyertya) Benne van még az összes gyári fojtás, tökéletes, BONTATLAN hibátlan a blokkja. Hiányzik róla a két gyári oldalidom és a fejidom. Szép állapotban van alkalmi vétel, érdemes megnézni.
Telefonon tudsz elérni: 0630/409-6093
Aprilia af1 alkatrészek olcsón

http://www.expressz.hu/auto/ja...
Ahha értem!
Tudok most elég olcsón szerezni Nitro-Methan-t!:D:D:D
40% és 60%-at:D:D:D
Csak fosok, hogy szétszedi a blokkot!:S:S:S
Majd kipróbálom, és leírom a véleményt róla!:D:D:D
Jók legyetek, és csak óvatosan, mert még hideg az aszfalt!
haligali nincs valakibnek eladó fordszámérő ill km óra eladó? és ha van akk kb mennyni $?
Ma valaki új idomos fehér RS 125-tel volt Bécsi úti Praktikernél 5 óra fele, innen a fórumról esetleg? Csak kérdezem
Hello!
Én még RS 50-be próbáltam a Spurit. Változás: SEMMI!
Inkább valami komolyabb adalékot tegyél bele, ha már ennyire adalékolni szeretnéd (PRO-TEC, METABOND).
Igaz ezeknek az áruk is elég húzós...
Szevasztok!
Valamelyikőtök használt már az RS-be benzinadalékot(Spuri-t)?
Irja már le a véleményét, hogy észlelhető változás volt, vagy mit vett észre rajta, jobb, rosszabb, Milyen?
Köszi szépen!
oké, értem...
várok vele egy picit valaki olaszból elvileg szettet tudna hozni de még nem 100százalék uh még egy picit várok ha érdekel irok
nyujtod a kezed legolcsóbb, meg nehezen romlik
Nagyon gyengén villágít(inkább csak izzik a szál)és nem működik az index.Másik relével(robogóéval is csak folyamatosan villágít) Lehet h az elektrónikám ?Inkább akkor már veszek egy újjat de azért köszi:).Időzített kell venni bele?
hat de az nem olyan
te se panaszkodhatsz kiszakítod a BMW-ből a hátsó kereket
ezt nem a relére irtam mielőtt valakinek nem tetszene...