Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Komolyan mondom ezt nem tudom elhinni,hogy ennyire nincs senkinek ez a szar...:@vagy ha van mért nem ír rám: bercee92@hotmail.com
vagy e-mail: mrkissbertalan@freemail.hu vagy nem hív fel 06308459417
vagy nem keres meg myvippen: Kiss Bertalan vagy esetleg iwiwen: Kiss Bertalan vagy esetleg nem ír egy levelet: Budapest, 1213 szegfű u.9.
Szóval ezt már nehezem hiszem el.
kuplung kiemelő szerkezet kell sürgősen!
több képet dobj már légyszi rólla a mariobully@msn.com ra
ez af1 hűtő de szerintem oda van írva
a hűtőt mérdd már le légyszi mert ha ez a nagyhűtő akkor kellene nekem!
Nekem is volt ilyen a km/h-val egy két nap és kiszáradt és utána jó volt. A powert nem vágom lehet nincs megfeszitve a bovden... vagy vmi.... Széles utat!
Üdv Mindenkinek. Szükségem lenne egy Arrow kevlár végdobra. Használt,és új is érdekel. Ha valakinek van,vagy esetleg tud szerezni,az írjon. Előre is köszi.
Sziasztok!
Egyik nap lemostam a motort,és ugydöntöttem elmegyek motorozni ráadtam a gyujtást a motorra és elkezdett ugrálni a müszerfalom a km/h,és még a powerem se nyit pedig most lett kipucolva!
Bemoshattam az elektronikának vagy vmi letestel,mi lehet a baj?
Köszi előre is
Aprilia af1 alkatrészek

Egyben olcsóbb!

http://www.expressz.hu/auto/ja...
nem az enyém:d nekem rs-em van, nekem ilyen kis motor nem is kéne:D
haveromé, megvette aztán kb pár nap mulva már nem is indult:d aztán ismerösöm szét akarja szedni h megnézze mi a szar, csak nincs hozzá szerszáma:D azért érdeklődőm hogy milyen méretü kell hozzá, mert akkor rendelnék
helló
olyan problémám lenne h amikor megyek power-on kb 30 msp-t fogja magát a motor és leáll ! várok 10 msp és pöcc röff ! mi lehet a gond ? help pls
Van valakinek bal lábtartókonzolja meg egy váltókarja? Eléggé sürgős!
Már készvan
Főfékhenger.
mondjuk a bejáratás után nem árt egy olajcsere a váltóban, de az meg nem 4000km :D
"friss olaj, szűrők, gyertya)"

friss olaj 4000nél? gyárilag 12nél kell a váltóban cserélni :)
szűrők? a levegőszűrőn kívül ugyan még mit kell cserélni?

kicsit 4t-sen hangzott ez a szerviz
ja és felejtsd el h ez életében látott hondát mert egy akkora egy kalap szar volt az ENYÉM mint 5 másik.mondjuk én túrtam is neki:D:D
JAAAAAAAAAJJJJJJJJJ BYD XDXDXDXDXDXD :D:D
mivan szétverte a lánc a gyújtás alaplapodat mint nekem 3-szor?:D
(am akármelyik esztergályos csinál neked, miután levette a méreteket, nekem 2000 ft volt)
Hello
Érdeklödni szeretnék hogy honda BYD pitbike-hoz kellene nekem lendkerék lehuzó... az oldaladon láttam hogy vannak, de nem tudom hogy melyik jó hozzá... pitbike fórumon egyik srác azt mondta hogy 27x1 es jó hozzá.. de nem akarok potyára megvenni 1et ami mégse jó:D
Remélem te tudod biztosra hogy melyik jó hozzá...
Köszi előre is
hali
nem indul a motorom,(akksi fullra feltöltve)olyat csinál hogy elkezdem tekertetni utánna max3-4 önindítózás és lemerül az akksi(mert gondolom nehéz neki tekernie,mintha szorulna valami),meg olyat is szokott csinálva mikor fel van tölt ve hogy nyomom az önindítót és csak:tükk-tükk,jóhogyha megmozdul 1 mm-t a dugó,de olyankor ha berakom sebbességbe és tolok rajta,majd ujra önindító és viszi a dugót,de nem indul be,ha kiveszem a gyergyát persze akkor jár egész könnyen
akkor ez most mi lehet,dugó csere?vagy megszorult valami vagy mi?
TUDNA valaki segíteni?
előre is köszönöm
Sziasztok! Van egy Aprilia af1 125 motorom és nincs az aksihoz visszatöltésem! Így elég szűk ahogy leírtam de tudna valaki segíteni? Előre is köszönöm! Szép napot!
Srácok van egy nem elhanyagolható problémám
Első fékem az 100% ban nincs!
Tegnap megmostam megszáradt hurrá mentem motorozni...elkezdett bepuhulni pumpálgattam hátha de semmi...végére ütközésig jött a fékkar de fékhatás az annyi volt mint egy biciklin, sőt annyi se!
Ma kitoltam átnéztem h mi baja lehet...fékcső nem puklis betétek teljesen jók...vettem fékolajat lecseréltük az olajat le is lett légtelenítve és semmi! Fékkarnak semmi ellenállása nincs, fék semmit se fog...a betéteket ugyan odanyomja a tárcsához de semmi!
Fel nem keményedik szóval teljesne tanácstalan vagyok! A vicces az benne h a féknek előtte semmi baja sem volt fogott ahogyan elő van írva
Valaki mondjon már valami okosat mert eléggé idegölő h mindenki repked én meg szopok ezzel a szarral...mikor még sose volt semmi baja!
Bocsi már h Rs 50 el zavarom az Rs 125-ösöket de gondoltam ide is írok hátha valaki tudna segíteni! Köszi szépen előre is
Trojákot hívd föl, neki lesz csak legyen türelmed elmagyarázni mit akarsz venni és adja az isten, hogy jó kedvében legyen és fölfogja amit mondasz neki
Nekem is az abban lévő kis golyó kopott oldalra. Nem tudom a tiédnek mi lehet a baja, de ha neked is az, akkor egy ügyes szerelő ember meg tudja csinálni. Nekem egy ismerősöm kicserélte egy ugyanolyan méretű csapágygolyóval és tökéletesen működik.
mennyi az ara a motornak?