Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

10-be odaadom ha neked jó! írj!
csáó
csáó! nekem van relém, ha érdkel, írj! e-mail inkább...
hát Bence ... király vagy
az a tré,hogy én nem is találtam ott relét, csak a robbantott ábrán.
Rotax123-hoz én tudok neked lenkereket! Ha érdekel keress meg adatlapomon lévő elérhetőségeken
Üdv
relé off
de majd jönnek a szakik azt leoltanak engem neked meg adnak tanácsot
Mi a faszért Sípol ez a geci ha bekapcsolom az indexet?(Persze nem működik közben az index)
az új árából kijön egy motor
Egy jó Mühelybe mindennek helye van!
*előre is kösz!
Hy!
97-es rs-hez kellene lendkerék tud vki ?(123-as rotax)
jó bele csak az sűrű menetes
a hőfokmérő amit adnak vele az jó az rs-be vagy külön kell rendelni a hozzávaló méretet?
jobb helyeken téli állásban motortakaró ponyvával takarják le a mocit nem polccal:D
köszi:D majd legközelebb te is alá állsz
nem is próbáltam mert másik rsnek kell kész lennie az enyém ráér, tudom atta unatkozol otthon nem baj baj minny hozzák a munkanélküli segélyt aztán abból lehet motorozni:D
A Bence az impotens ráborítja a saját motorjára a fél garázst nem csoda, hogy nem tud egy ilyet beszerelni.
hat ha ilyen egyszerű akkor bence mit tököl vele?
adsz neki egy testet meg pozitivat, meg adnak hozzá jeladót azt betekered a gyári gomba helyére és megy. de felmész egüre ott van bekötési rajz is, pofonegyszerű.
ezeket egyáltalán hogy kell beszerelni? van egy plusz papucs amit valahova rákell dugni, vagy egyszerűen a gyári helyére kellene rakni?
igazából irtam hogy nem dirib darab érdekelne hanem komplett minden de mennyit kérsz ezekért?
heló! behúzómágnes+elektronika nekem van, ha érdekel elérhetőség---adatlap
igen gyujtásra az már egyből megy. hát egyik a mode gomb amivel állítod hogy mit mutasson (hőfok, töltés, óra, köridő) másik kettővel tudod beállítani az 3órát, köridőt léptetni stb, majd rájösz ha működik.