Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De van!
jó tudni:D
nekem van 1
Sziasztok
Nem tud valaki rotax 123-hoz robbantot ábrát a váltóról?
válaszotokat előre is köszönöm
ok,köszi
zolko87 tudnál nekem küldeni képet az arrowrol?
Sziasztok!

2002-es 125 RS-hez keresek bontót, mert műszerfalra és idom szettre, első inedexre és tükörre lenne szükségem.Ha valaki tud cimet,kérem a segitségét.Köszönöm szépen!
Üdv!
Szerintetek melyik lenne a jobb választás az Rs-emre?Egy Giannelli,vagy egy Arrow rendszer?
Myvip-en keress meg, ott van róla kép, más képet azért nem tudok mutatni mert a gép újra lett telepítve és a képeket nem mentettem el.
Benne lennék, de csak tavasszal.
milyen rs-t vettél? kép van róla ?
Ha erre jársz azzal a motorral ugordj le megnézzük és megmondom mi kell hogy nyitott legyen.
És azt honnan tudhatom, hogy mekkorák kellenek bele? Mert például a kis AF1-embe túl nagy volt a főfúvóka, asszem 120-as és nem tudta normálisan elégetni a benzint. Normális nyitott RS-hez való méreteket tudsz? Amúgy 28-as a karbi.
örülök!

nincs szívlámpás rshez fejidomtartó konzolod?



a telón van egy anya, azzal tudod állítani a rugófeszességet, ha feszítesz rajta magasabb lesz valamivel, meg persze keményebb..
Gumigyürüt ne vedd ki mert fojni fog a benzin:)
Fúvókázni kell nem csak fő hanem alapjárati is... tű mérete?karbi mérete? szivócsonk nyitott e? stb...
A rezó biztos, hogy üres mert látszik rajta a hegesztés és hogy szétvolt szedve. Amúgy a karbiban csak egy gumigyűrű van fojtásna vagy a fúvókákat is ki kell csrélni?
Atta megkaptam a rezot zsír! Köszi
A rezonátorba katalizátor van valszeg meg a hengeren lévő kipuff csonkot is szokták szükiteni olyannyira hogy a kisujjad alig megy át rajta... karbiba is nézz bele stbstbstb...
A dobban? Mert azt pár napja takarítottam ki és nem láttam benne semmit.
paint, vagy photoshop
hali
nem tud valaki "95" felezett km óra számlapot?
Sajnos még nincs rávaló.