Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem kérdezett hülyeséget, motorosboltban simán adnak neki egyáltalán nem motorba való szar szimeringet, mert szerintük "jójazoda"

Szóval a kolega nézze meg a manuált, és oylan szimeringet vegyen bele, ami bele való.(mitomén, teflonos, duo, viton )
Bocs, a csap kifejezés nem jó, egy szelep, ami simán oda van csavarozva.
Ha jól tudom nincs, továbbá nem is "nyitott", hanem egy csapszerűség van benne, ami folyton zárva tartja.
Nem tudja valaki, hogy a német piacra szánt fojtott RS-ekben alapból van-e power? Mert az enyémben nincsen
ok,köszi
valami olyasmire gondoltam h hőálló vagy valami.
vagy ott nem nagyon van hő?
a főtengelycsapágy pedig 6206. az illesztés pedig legyen mondjuk C3. az megfelel. a márkája meg lehet skf, koyo, fag... csak valami minőségi legyen
mijen különleges tulajdonság kell neki? lebegjen a térben?:D
rotax 123ba való főtengelyszimering kell bele és kész:D
hali
most cserélem majd a főtengely szimeringeket+csapágyakat.
mi a véleményetek?milyen csapágyat rakjak bele,a szimeringeknek kell "különleges" tulajdonságának lenni?
Sziasztok, nekem a bal oldalon a oldalsztendernél lévő kis idomdarab érdekelne.. tudjátok az a 1-2 arasznyi kis idom
Atta holnap elnefelejtsd a rezot feladni és ha van jo állapotú 14es lánckereked tedd már bele a csomagba...
öninditó=8eft
bedix=6eft
kisfedél=1eft
Szia,öninditó+bendix+kis fedél mennyi lenne?
Üdv
aprilia rs 125 1999-2008-ig alkatrészek
jaah akkor boccs,nem szóltam semm it
megszoktam már h azért van igy mert 125-ös 50-es papirokkal
Sokan nem tudják hogy jó 50esre. Csak az Y-t kell kicserélni és az összes többi idom passzol.
aki idomot akar venni azt hol érdekli h 125/50?
nem kötekedésből mondom,csak elmosolyodtam amikor olvasom h 125/50 idomszett
Sziasztok!
Feleslegesé vált Aprilia Rs125 / 50 idomszett eladó.
Frissen fényezve, hibátlan állapotban. Ár megegyezés szerint.
Emailen elérhető vagyok: kistuning5@citromail.hu (fórumot nem olvasom)

[farokidom meg az Y lefényképezésére már nem volt időm se energiám. Érdeklődés esetén csinálok fotót róla]

További szép estét !
Hihetetlen jó idő volt itt ma. Száraz aszfalt, 11°C, sehol egy felhő, csak ragyogó napsütés. Vissza tettem az akksit is kivittem a maRiSkát. Meg kell szoknom, hogy power felett úgy szedi a lábát:D
hali
most cserélem majd a főtengely szimeringeket+csapágyakat.
mi a véleményetek?milyen csapágyat rakjak bele,a szimeringeknek kell "különleges" tulajdonságának lenni?
Hali, van egy eladó Dunlop D208 elsőgumim, még 2-3e km-t biztos elmegy. Nagyon kevés pénzért. tyt(kukac)vnet(pont)hu
Sziasztok srácok.

2001-es Rs-re keresek egy kicsike idomot. Remélem lenne valakinek, SÜRGŐS :)
szevasztok!
érdekelne hogy nincs e valakinek eladó farokidoma! és hogy rá lehet e szerkaszteni af1 sport prora! köszi üdv!
Van egy felesleges D209Gp 150/60 hátsó gumim, közepén 3-4 mm mintával.
az ára 10e Ft postával.

atta916@freemail.hu