Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

OK de szerintem nincs is akkora fordúlata egy Rotax bloknak!
már a 20 is jo de akkor a tuti, ha beállitod, hogy 25öt pörögjön... akkor döfni fog
És ha ezt baállitom ak mi a jó? Vagy úgy kérdem, hogy jobb 20-at vagy 21-et?
bebirod állitani, h 20at vagy 21et forogjon
És ezzel lehet állitani a gép max fordúlatt számát? Mert egy haweromnak ar RS 50-je le van szabályozva 6000-fordúlatig! Ja és mi kell hozzá? (A laptopon kivül)
2.8 hoz képest szerintem korrekt. nagyszüleim régi 440es volvoja 1.7 T benzin és 10liter városba ugyanúgy. szóval szerintem ekkora motorhoz korrekt, főleg a hátsókerékmeghajtás:P:P
Az előgyújtás mértékét lehet megadni a fordulatszám függvényében.
Kb ilyen egy gyújtástérkép
Ha nem te tankolsz el 100km-re 10litert akkor télleg nem vészes
Irni
ÉS mit kell a gyújtáson itni? (számitógépel?)
thx
na az annyira nem is vészes. Szép BMW szép Rs jó lmegy
hat varosban 9-10 kint meg 6.5-8
gyújtást írni
pestet elég olcsón megjártuk khmkhm..:D
Hello! Találtam egy képet a Bikepics-en és a képen egy Aprilia Mx 125-re laptop van kapcsolva mit lehet csinálni számitógépel a mocin?
széép. menyit eszik?
2.8
tudomhogy rs fórum de baaaaz ez a BMW nagyonszép. ha minden jólmegy nekemis lesz tavaszal. mekkora motor van benne?
msnre tudsz jönni pár percre?
1hétig olcsóbb a versenymotorom!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs_12
5-3360785
engedményt telefonon megbeszéljük!
Ha valakinek az ismerőse rs-t akar venni a közeljövőben az enyém is eladó lessz a hetekben valóban hölgy tulajtól ... igaz ő nemsokat használta
kap, a váltó azért lett kuka, mert a szimeringnél elfojt...
Kokszolódás ellen a legjobb módszer a szintetikus olaj nagyon teljesítményű pörgős motorokhoz!Egyénként szerintem a dugatyú tetején lévő kokszot egy nagyon FINOM csiszoló papírral le lehet szedni úgy hogy nem károsodik!A dugattyú gyűrűnél kell nagyon vigyázni a koksszal mert kitámasztja a gyűrűt a koksz és a gyűrű nem tudja lekövetni a henger falát!
Hát apukám te csak azt hiszed, hogy úgy megy mint az elején Miután egyfolytában motoroztál nem vetted észre de 15ezer km alatt elég rendesen elkopik egy dugó és a powert sem ártana kitisztítani. A változást akkor veszed észre, ha megdugózod és kitakarítod, mert akkor majd nyitva marad a szád, hogy jéé ez így megy Jó azért csodát nem kell várni de amikor elöszőr takarítottam a powert én is észrevettem h jobb.....