Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ez a sok vidéki rendőr tényleg ilyen paraszt ? Itt pesten nem szólnak semmiért. Gázfröccs? Rendőrautó mellett is akár. Renszám nekem be van rakva az ülés aláde még ígyis látszik innentől fogva eszükbe sem jut megállítani. Forgalmiban 21kw? Hát a multkor a rendőr azt kérte h diktáljam be az alvázszámot mondom miért aztmondja rutinellenőrzés mondom jo felolvastam neki aztán mondta h viszont látásra. Haverom az nsr-jét 50ként használja 4éve 2 balesete is volt amikor mind a 2szer a mentők vitték el és mind a 2szer ő volt a fasz és a rendőrök mind a 2szer az autos hozták ki hibásnak Szóval ezért szeretem én Budapestet
Csá.nekem az rs-en elbaszódot a powerszelep gondoltam ''kitámasztom'' van enek valami rossz hatása a motora nézve?irjatok valamit!elöre is kösz
akk még mindig jó vagyok azzal h 130nál lelőttek lakott területen és csak azért büntettek meg mert nem volt eü dobozom:D
nekem csak a rendszám a para forgalmi is 11kw
engem meg tegnap este jelentettek fel... két személlyel, kezdő jogsi, én meg faszagyerek vagyok, mennyünk el a rendőrség előtt... haverok a járdán, mondom kuplung, gázfröccs... aztán csak látom a vörös fényt mögöttem, mondom basszameg. azt mondja a zsaru, fulladozik a motor? mondom miértis? hát az a gázfröccs... mondom igenigen fulladozik... mivan, rossz? akkor berendeljük műszaki vizsgára... öhm... mégiscsak jó... de am. a rendszám miatt se basztak meg mert óvatosan visszahajtottam miközben írták az adatainkat :P meg a forgalmi 21 kw miatt se basztak le szal szép voltam
pont a suli előtt mi:D
látom magam előtt ah felhúzom reggel a redőnyt te meg zöld megkülönböztetőbe sepregetsz:DD
biztos nem fizetem ki
van píz szarásig:D
Grat! :D
most büntettek meg 5ezerre Berettyóújfaluba a rendszám miatt pedig nem is volt felhajtva max 10fok eltérés lehetett függőlegestől én fasz meg aláírtam a helyszíni bírságot:D
Pedro!

Ha olvasod, akkor valahogy lépj kapcsolatba velem! MSN vagy hívj fel!
Épp az előbb ütöttek el egy motorost a májer gumis előtt itt Érden...
szerintem ez nincs meg 250kg.. :)
Én is érett lettem Mindenem 4es kivéve a matek az 5ös szóval jövőre vár a BME
Így van! Mielőtt elkapja szegény disznó a bacikat, el kell passzolni!
A marha!
Hát vannak még hülyék baszki!
Érett lettem!
Fogod lehúzod az összes kábelt, meg leszeded a lendkereket.
Hello! Gyári elektronikát hogyan lehet kiszedni az rs-ből? 06-os gépről van szó:) Előre is köszi!
majd kiderül h megy..:D
thx
nekem most 140est tett bele
dee elbírna nagyobbat is vagy lehet csak a főtengelyszimering miatt érződik :$ majd hétfőn kicserélik...gecó nagyonmegy a gépsárkány 8ezer alatt aztán melegen nemmegy felette
enyémbe 140v 145 van
Max egy mérettel nagyobb fuvóka , én úgy halottam . De lehet hülyeséget mondtam
köszike de sport kipuhoz?