Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeintem 28-as karbiba nagy a 140-es főfúvóka. a 34-es karbiba szoktak 140töl felfele rakni, és pont amiatt dadog hogy sokat is kap, azokban olan 110-120 körüli szokott lenni.
Remélem tudtam segiteni
Bocsi akkor legközelebb jobban figyelek
szia TYT meg mindenki más nektek miylen fúvókát tetek alapnak a 28as karbitokba árowhoz vagy jollyhoz mind1? mert nekem most 140 es van és azt dörzsározNÁ csak nemtudja mert dadog (mint eddigis ha felmelegszik vagy nemtudom már mindent szétszedett kicserélt vagy 2x vezeték stb még kimaradt a főtengelyszimering de az új volt :S ) + erre ötlet de ezzel már mindenkit felhívott és sokan nézték de nemjutottak semmire a csoda még segíthet:D FÚVÓKA HELP
Hehe hát sok sikert akkor neked is a továbbiakban! Holnap projektmenedzsmentből megyek, és ha sikerül, akkor vége a vizsgaidőszakomnak. (pénzügyi számvitel gyk. nem sikerült, ezért nem engedtek vizsgázni sem.. )
sok sikert akkor:Dmiből?én majd csak kedden,politika és szociálgeográfia IIből:D,meg még lesz 3 azonkivul,lehetne mar juni 30...
holnap vizsgázom...
üdv komákok?mizujs errefelé?csak nekem van mar elegem ebbol a rohadt vizsgaidoszakbol v masnak is vannak problemai?
érdeklődnék mennyibe kerül egy rs 125 extrema-hoz központi telezkóp(használt)
Ráadásul pont most mennék életem első pályázására, és pont ezért sem akarok túrásabb gumit felrakatni. A faszább gumik meg 65-75körül vannak garnitúrában, az meg a contisport 50ezréhez kicsit sok... Nekem.
150/60R17 Continental Conti Sport Attack-ot nem gyártanak már, és nem is tudnak rendelni, se az R17, se a pásztóy... Más méretben van. Nagyobbat nem akarok felrakni hátra..
Még várom hogy visszírjon a strausz gumi, meg még egy, a többinél már ez a gumi sem 50 körül lenne garnitúrában, hanem 60 felett.
Ez az én formám, kinézem a gumit, egész jó az ára is, erre nem gyártják a mocim méretében.
Conti Road attackot nem akarok, félek hogy csúszkálna ha le van döntve térdig..
teljes szettem is van hozzá
adatlapomon van elérhetőség
Sziasztok!Nics valakinek rs125 2000es évjáratúmotorhoz fejidomja és mindkét oldali idom Akinek van vagy tud kérem jelezzen!
Micsoda?
A www.r17.hu-n nem tudnak neked gumit adni?
Egy hete vette meg a haver a gépére!
Meg mi az hogy nem gyártják?
Akkor mi lesz helyette?
Zap33! meg tudnád adni a teló számod msn-en nem vagyok sűrűn mert a jövőhéten tudnánk találkozni szerdán kapom a rendszámot végre nem tudom hogy fogom ki bírni addig
10 rongy volt szállítással.
mágnessel együtt is kellett volna..
vegyél egy tartalék készletett. utána mér csak le kell venni a polcról mint ahogy a nagyok csinálják
italmondo mennyiért adta?
nem mindig vagyok net közelben sajna...
különben is bovdent nem szoktam külön adni csak behuzo mágnessal
egy hete itt vérnyákoltam, hogy kinek van eladó power bowdenje, de akkor persze nem jelentkeztél :S
ha érdekel nekem van
tehát power ház:2eft
power nyelv:4eft
illetve behuzó mágnes jó állapotú bovdennel eggyüt:4eft
ha kell mind3 akkor 9be odatudom adni!
Hali!
KERESEK KOMPLETT POWER SZELEPET REÁLIS ÁRON!
CSAK AZ ELSŐ RÉSZ KELL, AZ ELEKTRONIKA NEM!
Tehát maga a power motor, a bowden és a szelep házzal együtt!
HÍVJ, VAGY ÍRJ! Előre is köszi.
0630 4096093
csak tudnám mi a kurva anyjuknak van mindenhol kirakva az oldalra a termékek közt...