Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na basszus, hogy sose jön össze amit akarok..
Continental Sport Attack nincs 150/60 R17-ben sehol, nem gyártják már ,és nem is tudnak rendelni... fasza.
Egy kis segítségkérés!
Gumimelegítő javítással kapcsolatban nincs valami 5letetek?
Valamelyik topicban olvastam, de nem találom.
Thanks
szívesen
na köszi szépen sikerült dolog, aól helyen kerestem, csak Tyt úgy mondta hogy drótot kell elvágni, de mint kiderült ez inkább panel volt, és rajta egy drót amit csak akkor láttam ha már kitörtem, na ez hiányzott nekem sokkal dinamikusabb a motor, köszi, király.
hasra ütés szerűen mondtam...nincs fordulatszámmérőm
5-6 ezer között...
Nah emberek én 7 és fél óra múlva elkezdem az éretté válásom utolsó szakaszát Még a nyelvtant átolvasom mert az fekete lyuk még mindig De ilyen elképesztő dolgot vazzeee. Kicsit izgulok csak mostmár minek
Sziasztok!

Gyári új rotax 122 es henger eladó! Ára 54900.-ft, akár dugattyúval is.
Érd: dacamotor@gmail.com vagy a 06-20-545-3546 on
oké köszi csáó
hát mivel nincs most mit elküldeni, így nem. holnap csinálok képeket és elküldöm.
most gondolom nem tudnád elküldeni a képeket, ha nem akkor majd holnap
persze. nem lesz orbitális lyuk 6-7 ezres fordulat között.
oké, légyszi mindenképp küld el a képeket, köszi

email.:bp.djovanni@citromail.hu
msn.: buzas.pisti@citromail.hu

amúgy észre vehető a külombség?
Hello.
Ha addig nem mondja el más, akkor holnap lefényképezem, hogy én hogyan csináltam meg, meg megpróbálom elmagyarázni.
nem tudnál nekem segíteni msn-en vagy valahogy?

msn: buzas.pisti@citromail.hu
esetleg a gyújtáselektronikával próbálkozz, a power elektronikát hiába nyírbálod szét....
valaki tud segíteni a power elektronikából hogy kell pontosan kiiktatni a folytást, kép is jól lenne mert bele kezdtem de nem találom azt a kibaszott drótot amit elkéne vágni. SEGÍTSETEK!
Hátsó idom kéne de olyan amin nincs ülés teljesen olyan mint a képen! Ha valaki tud eladót vagy egy oldalt ahol rendelni lehet megköszönném! :D
Helló!
Valakinek van egy képe egy RS lendkerék lehúzóról ?
Hát akkor szóljál már az égieknek hogy erre felé is küldözgessenek ilyen szikrákat
Tegnap este jött a mennyei szikra...
Már hirdetem az RS-t
Erről nem is számoltál be tegnap :D
Ja igen mondta, hogy voltatok, aztán szóltam neki, hogyha legközelebb mentek, dobhatna egy telefont Jönnék az tuti :)