Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaaa értem Jólvan előre is grat a gixihez. Aztán vmikor följöhetnél Petyához mert pl szombaton egész éjjel a városban motoroztunk aztán jöhetnél te is majd
Megy az RS is :)
Felesleges kettő, na meg a gixxnél úgyis leragadok egy kicsit :)
Ha meg haladósabbra vágyom addig is ottvan édesapám Busája
Az rs is megy el vagy az megmarad a gixi mellett és az egyik csak pályára megy vagy hogy
Mit hazudozol itt össze vissza? Huzzál a helyedre vissza
csak én már fullba nyomom a levelezőt
én is kb így vagyok...
BA diplomámig még másfél év van, hála a csodálatos bolognai rendszernek (persze én is hibás vagyok). Utána lesz rendes állás + levelezőn csinálom a mesterképzést.
Kopasz!
Az autóbalesetben meghalt emberek családjainak is gyűjtsünk? Vagy azoknak akiket autó ütött el? Annyira fel lett fújva ez az egész, hogy borzalom. Autóval naponta történik halálos gázolás, de senki nem beszél róla... Amúgy meg a baleset körülményeit sem ismerhetjük.. Kár addig ítélkezni a srác felett, mint ahogy mindenki teszi!
Láttam már élőben olyat, hogy egy csajt elütött egy autó, repült pár métert, stb. A csaj szabálytalanul ment át az úton szegeden, takarásból lépett ki, nem is nagyon agonizált senki hogy szemét autós, stb.
Azt is bírom, hogy mindenki mondja hogy 200+al ment a srác az R6-al, erre egyenlőre semmi bizonyíték. A rendőrség vizsgálja az eset körülményeit, addig meg ne mondjunk semmit. Itt ment ki gyalogátkelőhelyen motoros haver elé anyuka gyalogátkelőhelyen, nappal, gyerkőccel. A gond csak az volt, hogy takarásból, hirtelen, és rajta ült a biciklin. A havernak esélye sem volt reagálni, pár centin múlott hogy nem ütötte el, pedig nem jött gyorsan. És itt nem a motoros volt a hibás.
Részvétem a hölgy családjának, nagyon sajnálom ami történt! Csak szerintem nagyon fel lett fújva ez az egész.
ha?
Hát busa csak akkor lesz, ha lediplomáztam, és faszányos állásom lesz. :) Addig az életben nem tudnám fenntartani :)
Nekem nincs, de kéne egy balos nekem is...
Azért akarom eladni, mert másik motor lesz leginkább Gixx 750.
De a pályaidomot faszán megcsináltuk, csak nem tudom van-e rá kereslet...
a kemény meg az hogy új rs árban simán van 3k+os busa.. csak győzzed fizetni a fenntartását. nekem is ez a bajom, me ere szarthugyot kell fizetni de egy rendes nagygép gumija adója bizti, benzin etc..
mint megszokhattátok mindig van valami bajom,vkinek nincs fordulatszámmérő spirálja extremába?italmondon nem kapok,csak 2-3 múlva mert nincs raktáron,de az nekem túl sok mert járatós vagyok,szal most rögtön kéne,ha valaki tud akk írjon már egy mailt:lacciko@freemail.hu
Nah énis ilyesmire gondoltam Hasonló kidolgozású csak nagyobb fénnyel lehet hogy van. Meg nekem inkább éjszaka kell
ilyen indexet vettem csak egy baj volt vele nem nagyon látszott nappal
ÁÁÁááááááá megtaláltam http://www.motostyling.hu/
itt van minden
Az nemrossz Mondjuk jól hozzá kell állítani vagy utána lehet vinni dugócserére és akkor még jól megúsztad Amúgy hol lehet nézni indexeket de ilyen mindefélét mert azon gondolkoztam hogy vmi ledes indexfélét azért bepréselek oda a lámpa mellé még van egy kis hely és akkor talán befér valami Csak nem tudom honna lehet szerezni oylan ledes indexet
13at és csak az arrowtól
gyári rendszer kalap szar:D
Jaja. Ezt láttam már Amúgy néztem a videóidat és a tieden csak arrow rendszer van vagy mi a fenétől pörög 12ezret ? Meg még annyi h gyári dobbal mennyivel ment rosszabbat mert haveromnak 2008as van és gyári dobbal kalap kabát de egy 87es yamaha ott hagyta amit 60ezerért vett a forma
vaterán lesd meg árulnak
az enyém ilyen és van rajta index is:)
Milyen 19 éves srác?
Jaja. Kb egy hete csináltam meg ilyenre. Szerintem jól néz ki és ha mögöttem jönnek akkor látszik is tehát pl szombaton 110km tettem meg éjszaka budapest lelkében kb 10rendőrrel találkozva de egyik sem állított meg és egyiksem szólt semmit.... Egyetlen hátránya hogy így nincs indexem
a rendszámod fixen áll úgy?