Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdvözlet!
Hétvégén viszem a gépet a szerelőhöz, aztán majd kiderül, mi a tényleges baja szegénynek!
Két haveromnak is Conti Sport Attack van fent a Gixxer 600-ason,és nekik bevált eddig!
De van most egy új Conti gumi!
Conti Motion a neve, csak nem tudom, hogy gyártanak-e 110/150-es gumákat is belőle!
Conti Sportból tuti, hogy van, mert én is azt fogok venni!
Sziasztok 2009-es RS125-höz KERESEK KOMPLETT POWER SZETTET
a moci Euro3-as PIAGGIO gyújtásos NEM JÓ HOZZÁ A DUCATI GYÚJTÁSOS POWER, az enyémen a POWER ELEKTRONIKÁNAK 2db CSATLAKOZÓJA KELL, HOGY LEGYEN, akinek van ilyen írjon...
Thank's
Lányok! elég lessz BenceRS bal sarok, tyt jobb sarok ! térdepejetek szépen a kukoricára!
meglesz az új gumim, és jól a fejedre húzom mert ilyen kis szemtelen vagy :D
ezt mondod már hány éve:D
:D pedig fogok, hamarosan. Nem teljesen sztochasztikus.
úgyse veszel gumit
"mégis..."
te inkább a tankönyvek tartalmát dugdossad a fejedbe
amúgy meg valaki használ continental conti sport attack-ot? Úgy néz ki az ára miatt még is ez lesz.
betoltam már ma:D
he?
megvolt..
told be
a fuck kivan,mehetnék járatni a gépet,erre az önindítóm bekaxilt vki nem tud am occsón önindítót?
Valaki tudna egy képet küldeni, hogy az olajpumpa milyen állásba mennyit ad a motornak?
ha valaki tud nekem bontott hűtőt leginkább 125ös motorból normális áron szóljon
értelek;)
igen miután megragadt hozzá vizttem elég sok 125 ös rst mitot és 250es rst rakott már össze
21 vesen
vagy 22
ez szerelte eddig is?
Tök mindegy mennyit forog üresben, nem sokat számít.
Látunk oylan félhalott bontószükevény s50 est, ami 12 fölé forgott ürresben pedig nemigen ment 50 nél többet, szal nem számít ez.
majdlátjuk ... én bízok Jobiban(szerelőm)
Köszi én is a gyors választ! Holnap délelőtt utalok mindenféleképpen, aztán utánna felcsöröglek telón és a többit megbesz.
Kösz mégegyszer!
Helló Kistuning. Mail ment a citromailra. Üdv.
írtam választ
holnap utalj köszi