Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó ez a 2004esbe mert én őszintén eltörtem xx
erixnyóc azokat szeressük
üdv.!
akinek kell arrow az írjon, lehet lesz pici pénzért

robkaa46@vipmail.hu
Nekem van első fogaskerekem! ha érdekel rs 50-re
en vagyok a kiraly:$$
Eladó a képen látható kapcsolók,tökéletes állapotúak!
3eft/db vagy a kettő eggyüt 5eft
MI az a 8aska?
ez meg a másik
ami zsir uj jt... jogos
Szerintem se ezen a pár rongyon spórolj, ha már beleöltél egy valag pénzt. Ráadásul ha felteszel egy kopottat, tönkreteheti a láncodat.
most őszintén kinek van használt?
olyan kurvasok rs 50-es van aki eladja a 14-est:D
Ha nagyon szépen megkéred őket, lehet elküldik levélként, ha előre utalod a lóvét számlára. Úgy csak max 500 ft a posta..
Én mostanában mindíg így teszek, előre utalok, és levélként küldik, bár nagyvassal még nem próbáltam.
aha. 1500 a szállitás 2000 a kerék. használtan cask olcsobb nem?
nagyvas.hu a barátod
én lassan de biztosan megyek fel versenybicoztam eddig(képek vannak) és áttértem moccra, lerakhattam volna 25 re, de jó ez elsőre. aztán jövöre 25ös
Ennyi lóvéért odaadtam volna tavasszal neked az RSem teee :D (feltéve ha eladom)
az tul nagy nekem 14 es kellettt volna (arra gondoltam hogy valki lecserélte alapbol és elrakta a polcra és eladja) mert most épitettem mocin motor 700volt rá a cuccok 150 és mostmár eléggé kivagyok anyagilag
Gyárilag 17/40 van az új RSeken tudtommal. Hogy rámegy e az első lánckerék az RS50re, azt majd megmondja más :)
mármint a felfogatás
máshol nincs igazán élet már ( nemtudom hogy ugyanolyan e nekünk '08 az első lánckerék) gyárilag hány fogas nektek?
értelmes kérdést bárki feltehet, ha nem talál rá választ máshol. Szerintem.
kisöcsi rs 50 kérdezhet? vagy én is menjek a fenébe?
csak 1xűen unom már, hogy akárhányszor benyög valami faszságot, leírja vki h rakjon képet. TUdom én is írtam neki rég hogy rakjon képet, de rájöttem, hogy pont ezt várja, hogy foglalkozzunk vele. Ne adjuk meg neki ezt az örömet! Uff
mit nem lehetett azon érteni, hogy ne reagáljatok rá?
Ha nem reagáltok, el fog tűnni hamarosan, vagy nem, de kit érdekel.
Hiába írjuk le neki ötmilliószor, hogy húzzon el a cbr topicba, NEM FOG, mivel marhára nincs CBRje, és hiába írjuk le neki ötmilliószor hogy rakjon be képet, NEM FOG. Ideje lenne megbarátkozni a gondolattal!

Egyszerű, ha reagáltok a hsz-eire, azt akarjátok hogy maradjon.
mivel senki nem akarja h maradjon, jobb lenne ha SEMMIT nem írnátok a hsz-eire az ég adta világon. Egy idő után meg fogja unni, ha meg nem, hát legyen meg ez az öröme. Remélem tiszta és világos voltam!
háhá am ez fuck nem? vagy kinek van ennyi ideje?