Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez már tényleg komoly előjel ...Bence belerondítatok a környezetbe is már
Érezni lehet a feszkót a levegőben Lassan kirohad a fikuszom
A váltóba mennyi olajat kell önteni?
1ik Kunszentmiklós másik meg Karcag határába áll a motorja mellett,nézik a csillagokat és közben arra gondolnak h mennyire nagyon verjenek egymás fejébe ...na jo nem keltem itt a feszultséget
Kulisszatitkok
neeeeeeeeeeeem elmentek verekedni! Vagy megbeszélik hogy min vitázzanak
Bence elment gyurni ezért kuss van
már eltelt 1 óra balhé nélkül ebben a topicban...ez az srácok,haladtok!
Mi 3,5 öt mértünk cbr tempoban
Köszi!
Sajnos most nincs rá ennyi pénzem!
Esetleg használt nincs valakinek?
6-7el elmegy de 10et is behuzza ha padlózzák neki
Szevasztok!
Széthulott az első lámpám!
A tompított nagyon le, a reflektor meg nagyon fel világít!
Mit lehet csinálni vele?
Jah a lámpám meg nem tudom hogy hol lehet szétszedni!
A fejidomból ki tudom venni, meg az állítócsavarokat is megtaláltam, de sehogy sem lehet beállítani!
Mennyibe kerül egy új lámpa?
Vagy estleg van valakinek elfekvőben 1 ?
Üdv mindenkinek.
Áprilia Tuareg Rally 125-höz hátsó féktárcsát keresnék, ha valaki tud használt .vagy uj eladót légyszi irjon. Internet beszerzési cimnek is örülnék. Üdv :Sanyi.
Sz@r ügy részvétem
császtok!
megtudná mondanivalaki,hogy mennyitfogyaszt egy aprilia rs 125átlagosan? és ha nagyon cibálják a haját?
erre felénk jöttem volna hazafele haweromól, egy balos 130ba.Mindig ennyivel mentem bele csakmost nemjól kaptam ki mert hepehupás az út valamennyire és a szarabbik részén mentem bele. Borítás közbe megdobott és úgy kivitte az utam az árokfelé mint a kisangyal.Mondanom nemkell hogy kb 10méter után valamibe megakadt az eleje és motorostul bukfenc előre.
Am hogyan tört össze amotor?
lesz a faszom.mielőtt eladtam volna 4nappal azelőtt basztam össze. isten büds fasát már régen meglenne a zxr.
az a gyanúm ebből "fighter" gép lesz
ugye ezt valahogy megkéne csinálni...
rendeltem plexit, úgyörültem neki mint buzi a faszának amikor megjött, erre nemjó.Oké mondom semmi baj, felteszem akkor a fejidomtartó konzolt amit trojáktól vettem.Felraktam fúú dekirály mien faja .
Raknám rá adolgokat hogy minden stimmele. erre nemférnek rá a dolgok.furán ál az egész. Fejidom full lentvan hogy nemér el a tetejéig hogy rálehetne csavarozni.Nemfordul el a kormány ha belecsavarozom a lámpát, nemtudnék rá plexit rakni mert ugy kidülled a műszerfalam. Mi az istent kezdjek azt nemtudom
Csombek Péntek ügyében holnap csörögj már meg.cső
mert?
az apropóját is megtudjuk?:D