Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha már itt vagyok kérdés... tényleg van olyan h a trafit utánam fordítják ha bemérnek?
Még nincs kész teljesen kedden v szerdán átküldöm...csak a szöveg kell v a ppt részre is kiv vagy?:D
Gozsi!
küldd már át amit írtál, kíváncsi vagyok hogy sikerült!
miniby!
pénteken vagy szombaton lesz a gurulás de itt nem foglak rendesen elérni úgy hogy egy msn vagy valami hasznos lenne
enyém is tele van velük még jó hogy tanultam latint 4 évet...
ja aszittem van vmi közös ismerős forumon kivul:D...most olvastam el am a zárómat,mi szavak vannak ebbe jezus,na de ezert van antomiam h megtanuljam ezeket
Ádám mint adamfzr kapjunk ez van mi legalább írunk
milyen Ádám? ,földrajz tesin pontosabban:D...hát kár lebeszelni rola,sztem jo,nehez kicsit,de mindenert meg kell szenvedni ,na jol leoffoljuk a forumot,majd kapjuk az arcunkba
hát nem jól hangzik ez sem tesin mi? Ádám is tesin van tudtommal ha még ott van és ő leakart beszélni már 1x róla...
vh 1cipőbe járunk,mer tesi szakon vagyok fősulin...es most így nehezkes lesz ez a félév...jovohet szunet addig pihentethetem azutan nemtom mi lesz...es hat most foci is kilove...
hát mák attól függ milyen szemszögből nézzük... tesivel akarok továbbmenni most érettségiztem volna októberben emelten de így halasztva évvégére remélem addigra teljesen rendbe jön és menni fog minden ugyan úgy meg persze nem utolsó sorban kosarazni sem kosarazhatok még 1 hónapig
az mák,én csak nyújtott állpotba tudom használni még most...de majd rem javul ,most van 1 lyuk az 1ik oldalon,meg 1 varrat a masikon a bal térdembe
csak önindító nélkül és berugó szerkezettel
nekem is a bal lábam rotty... szalagszakadás volt pár napja vették le a gipszet de én azzal is tudtam váltani mert pont térd alá ért csak fel
nem egeszen:Dmer setalni ugy tok meg csak h nyujtott terddel,ugy valtani meg nehézkes
semmi extra...megműtötték a térdemet,van vis volt:Pegy ks porcbaja a foci miatt:D,de mostmar ugy bicegek mint egy jol edzett csiga,rem majd jobb lesz,am köszi
Eladó 4db gyári index Rs 125-re!
Ár:megegyezés szerint!
az RX blokknak nincsen blokkja
Aprilia rs 125 blokkja ugyanaz mint a rx blokké?
én meg inkább egy jó kis Kakucsra szavazok
Én a drogos diszkozásra szavazok
inkább mint drogozva bulizzon valami szar diszkóban.
köszönöm a noname nicket ... sajna tudom ki vagy még hozzá MSNen is fent vagy ...
mizu felmész húgom myvipjére aztán leszedsz 2-3 évvel ez előtti kis csíra képeket kösz legalább egy jót nevetem megint
erről a hobbidról hogy hogy nem dicsekedsz? tuning, a géppuskalábú
34-es karbit keresek