Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szokás szerint...
Ezek folytott Rs-t teszteltek?
na tényleg mentem mert elkések és itt hagynak sziasztok
jelölj te
hát ha akar jöhet nem tudom kik jönnek mert Ádi szervezi (ivancsaghost) de nyáron is sokszor voltunk
há jelölhetsz myvip, myspace, facebook
jah tényleg üzifalon láttam még hogy új iwiwed lesz vagy mi majd megkereslek bár nemsűrűn használom wiwet
Oks!
Akkor ha tudsz pontos időpontot, akkor lécci szólj, és akkor mennénk mi a a haverokkal!
Csak 125-ösökkel szoktatok menni?
Vagy van nagyobb moci is a társaságban?
Pl.: 600 - 750 - 1000-is?
Mert a másik havernak Gixxer 600-a van, él ő is jönne!
THX
Széles utat mindenkinek!
na mind1 szájjártatás helyett inkább megyek és kihasználom a szép időt mindenkinek szép utat aki még így tesz
nemtom, valakinél megláttalak véletlenül, és meg akartam kérdezni felvehetlek éé ismerősnek, ha már. De ne mis találtam a levelet, valszeg ebben az iwiwes problémában elveszett. De te bejelölhetsz.
valószínű....
hát ha adsz hozzá cuccot...
áá, semmiség.. épp indultam a fehér lovas hintóval, hogy megkérjem a kezed, de ha ne mkaptad meg az üzenetet..
csak oylan mérést fogadunk el, amin látszik a km óra, és egy gps kijelzője is. csak nehogy nagyot csalódj.
Ádám am miért akartál írni wiwen?
115? na majd egyszer szerzek kamerát.... jó tudom pici vagyok blabla és?
ez az igazi NO COMMENT
köszi a bizalmat azért nem tartom magam analfabétának...
Ha már itt tartunk
lehet te is.
sok sikert neki énis jövő nyárra tervezek vmi nagyobbat mert akkor mehetek Ara bár az álmomba szerintem anyu belehalna...
dede vele szoktunk motorozgatni
sztem egy rs-t senki nem generálozna az út szélén ha széthullik. vegyetek soros 250est. öcsié eladó. még kicsit jobban is megy mint az enyém.
Az tuti, hogy 2t-t nem veszek neki...
Én vvégigjártm. Nem jánykának(27 ) való foglalatosság.
Akkor asszem csak maad a nagyobb paripa. Azt nem kell majd fél év múlva lecserélni.
Azért köszönöm az iformációáramoltatást