Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én spec már 100km után 7000-ig forgattam de 2 emberkével nem mentem volna
nem az a lényege,hogy ne erőlködjön a motor?
Óvatosan 2 fővel,hogy járatod?
nagy gond ha járatásnál viszek utast a motoron ? persze a megengedett határ értéken belül
2ember súlya lenne olyan 110kg körül max
szépen óvatosan járatnánk
Szevasztok!
Ez így van!
Nekem is csak egy lap fogja a rugót, és a lap felett van egycsavar amivel lehet puhítani, vagy keményíteni a lengéscsillapításon!
Nekem eddig nagyon puha colt, és kanyarban hullámzott, és keményítettem rajta!
Most elég kemény, de még lehet rajta keményíteni sokat!
Lehet belőle vad stoppy gépet alkotni ha valakinek arra van kedve!
Én kipróbáltam és elég vad!
Amúgy az Rs h muzsikál
kösz Tyt
tudtommal csak az előfeszítést lehet állítani. A teló felső részén menetes részen kell elforgatni a csavart.
Köszi, de azért még váram a válaszokat
Mintha anno az olvastam volna h a teló tetején van egy csavar és azzal lehet állítani.
Az Rs hátsó taloját lehet állítani h alacsonyabb v magasabb legyen
Nem esküdnék meg rá, de a makói út elején van egy hely ahol műszakiztatnak (legalábbis régebben) és úgy emlékszek mintha ott csináltak volna ilyesmit is.
szaaarjá sünt
Ez itt nem a lengyel piac.
öszi a válaszokat, hát jól rábeszéltél
amugy nekem egy Suzuki RM 250-em volt eddig, kicsit furcsa lessz az átszokás meg hiányozni i fog, de...ez van.
kölséges sport A MOTOCROSS is szal szerintem ez nem lessz annyira drága....szerintetek?
Rotax 123as blokk nicasilos hengerrel kiváló dugó-főtengely 50e Ft
aprilia rs125-re lapsíberes mikuni tm karbi szívócsonkal 16e Ft
Aprilia 125-re arrow challenge zsíruj rezo 35e Ft
06705540998
balatonmotors@hotmail.com
Nem hiszem,mert nem lesz mezőny.A motort koptatni kedvtelésből meg nem fogom.Amúgy is teljesen bizonytalan az egész rendezvény
Kissé megváltoztak a lehetőségek a Rabócsi-ringen, én ma mondtam le az ottani idétlenkedésünket.
Én jövőre beállitás után sort keritek rá:) Én Blatonlellére Full Gasba viszem majd, az van legközelebb:)
azért itt az előző hsz írása után elröhögtem magam, h 25-30 LE-n vitázunk, na majd az lesz a jó amikor 100paciról van szó minimum :D Néha jó lenne egy erősebb vas
valahol olvastam hogy régen az AF1 Futurának főtengőn mértek 29 lóerőt. (feltételezem 34es karbi)
És tény is hogy jól ment a Futurám. Az RS nem tűnt olyan erősnek gyári rendszerrel. Aztán amióta Asziék belőtték az arrow rendszerhez, elég jól megy. Szívesen leméretném az RSt keréken, csak valaki mondjon egy helyet a közelben Egyébként gyanítom 25 meglenne keréken, ki tudja lehet még több is :DDDD
kb...
és keréken meg adna kb 30at? hát sztem örülünk, ha keréken leadjaa 26ot:)
főtengőn esélyes egy nyitott rendszerrel.
Hát azért 35le nincs meg:)
ha beüt a krah, simán két kiló körül..
legalább őszinte voltam, és nem éri meglepetés :D