Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Geyre inkább kezdenek rámszállni a rendőrök!
Meg sikerült venni egy Audi A3-ast 2.0Tdi és még a részletfizuból hiányzik pár 100-as és a motor árából kijönne!
Ne neKem koszond! Zsoltinak koszond ö érdeme és ö vált meg töle! Miert adod el?
Joci neked nagyon köszi!
Am a motor ára 520 i.á
janaboy016@hotmail.com az msn cimem Tuning
Elég pofás? Szvsz Mo. Legszebb Rs-e!
adj egy MSN címet vagy vegyél fel
Zsóóóti volt gépe elég pofás meg az tuti hogy frankónak kell lenni aztán hátha vmi üzlet is lenne
Hello Aszi.
Gázbovdent nem tudsz /új/ kellene 2004es rs-be
értem
és mért van rajta egyedi festés ? / csúsztak vele? /
mondjuk azt nem tudom mi a franc fene volt vele mert berágtam hogy ott állok mint a ..... és akkor nem indul se a fekete a fehér meg még alkatrészre vár... akkor volt egy spanis replica annak meg hiányos volt az idomzat ...

mind1 most pihen a téma mert én se tudom mit akarok meg mit kéne venni mert tavasszal meg meglesz a nagy A-s jogsi aztán lehet vmi nagyobb 4t sportgép kéne és akkor nem kell vele szenvedni + fogyasztása is kevesebb
írtam én is emailt!
Az egyedi rossis 1 haveromé volt végig én szervizeltem csak 1 éve áll most vitte el a tomi eladni azért nem indulhatott be különben azon minden valós a km is meg minden
spzipsp@gmail.com
Hali újj vagy használt kellene a cuccból? Mert kosaram csak használt van fogas az van újj is meg használt is!
Én is mentem mindkettővel
...olaj a tűzre....
tudtam hogy azt írod hogy szarral mentem nsr124 mocijával mentem bár mostmár CBR 600asa van
Célegyenes végi kanyar a legkomolyabb. 160al belehet venni simán. Csak úgye az rs-nek 160an a vége nekem most (elöl egyel kisebb van rajta), óra szerint, mielött vki leugatna. És elég nehéz elhinni hogy mész maxon, és féktáv nélkül belehet venni Egy nagy borítás. Itt pl nagy előny hogy az rs kicsi és könnyű
. .
aha persze...
Akkor valami retekkel mehettél.
Ezek után ne is akarj bocsánatért könyörögni....
mentem már nemis egy NSR el meg RS el is és tudom hogy hogymegy a két motor
Aha, akk nem lehet rossz
Darabokra hullott?
Kurva drága, ez a tarifa Sajnos. Egy egész nap 26ezer.... 8*20percet jelent. Fél nap meg 20,5. Szóval nem olcsó. Voltam Pheonix-en is. Akkor 17500 az egész nap, azis 8*20perc+verseny, szóval igencsak megéri így már. A fél nap meg 10 000, ami gyakorlatilag nincs, mert fél napot nemadnak ki a nagy érdeklődés miatt.. A pálya amúgy nagyon király. Vannak izgalmas kanyarok Csak sajnos szerintem oda gyári állapotba azért az rs kevés. Nekem 3 helyen is kiforog végsebességig majdnem, illetve a célegyenes elött van egy dupla jobbos, na a 2. végén már végseben vagyok. De érdemes elmenni!
Sziasztok

vérRS mennyiért adnád el a motrodat?

előreis köszi a választ
Az aránylag nincs tőlem messze, elmennék oda szivesen valamikor, haverom is majd elakar menni csak nemtom mennyibe van a pályázás
Árat tudsz mondani h kb mennyi