Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te azt honnan a faszomból tudod, hogy Ő mit kapott és hogy nekem mit ad az Nsr pöci?
Hát őszintén megmondom eddig nekem a 1,5 év alatt 2 új rs jött szembe. Egy velence után a 7esen, egy meg a mátrában. Meg egyet láttam siófokon parkolni, de az fehér volt. Mondjuk hozzá tartozik hogy idén sokat nemmentem a balatonnál. Amióta egyszer felmentem a pályára, magával ragadott pring
1 08as piros-fehér rs-t nem szoktál látni balaton fele
Az jó, azvan a legközelebb
Hát almádiba lehet h elnézek mert onnét hoztam a motoromat és megbeszéltem a gyerekkel h majd meglátogamtom a nyáron
Hát valóban nincs messze. Csak vagy végigkell mennem a 7esen, ami vmi borzalom milyen szar, vagy komp. Azmeg 2000 odavissza. Most pedig minden forinton próbálok spórolni. Eladó az rs, és majd az újra tartogatom a pénzem. De ha erre játnátok, füred, zánka, almádi, akkor szólj, odaáig szívesen lenézek!
Értelek..
Haverokkal én lehet h elnézek, gondoltam csak megkérdezem mert neked nem lenne messze
trakee...nem hallottad?dehogynincs!az rs órája
Nemnagyon járok motoros találkozókra. Inkább gyűjtögetek pálynapokra
Hello 07RS125.
Látom te veszprémi vagy, hétvégén nem mész Zamárdiba motoros találkozóra
ironikusan mondtam
aszondod mester?
Eredetiségvizsga 15e
Egyáltalán nem csalnak?

Olyan mérőműszer nincs, aminek nincs mérési hibája.
RS-esek tudják h mit tud adni az a gép! NAgyi legalább vágja!
azt amit az NSR nemtud
Hmmmm 290-ér az a gép megérné. Bár ha olcsó akkor sokat gondolkodnak rajta az emberek, hogy lehet valami baja van, ha drága az se jó . De szép vas. Átírás+eredetiség vizsga az mennyibe lehet?
Mit adott neked
Tuning az enyim eladó!
(bár már nagyon gondolkodok rajta mert ma amit adott a motor az valami félelmetes)
Szevasztok!
Megtaláltam a baját a mocimnak!
Kicsúszott a powernyelvből a bowden!
Eddig csak 130-at tudtam vele menni, de mostmár megy a 150-is!
Végre megvan a problémája!
Már mindent megnéztem csak a powerre nem gondoltam!
Nah kimegyek csapatok eggyet Dobogókő felé!
Azért a poggiali replikáért sztem nem rossz ár a 660...Régen énis néztem igaz akkor még 850ért árulták
Aszi majd egy mail címet dobj már, köszi

ma voltam a natixba 2 használt RS-t akartam megnézni .... fekete egyedi rossi festésűt 40perc után se tudták beindítani " majd gyere vissza szombaton..." meg azt mondja a 6 éves motorba 7ezer km és minden hol rozsda meg csörög-zörög minden baja van ... pff
fehér poga. replicással meg csúsztak egy szépet azzal csak annyi a baj meg hogy 660ból egy fillért se akart engedni ... szóval most jól berágtam és egy darabig szüneteltettem a témát
egy kuplungkosár és a főtengely végén lévő kisfogaskerék, és egy 53.98as dugó! Tudsz nekem segíteni?
Mi kellene 122-he?