Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

neki legalább gurul a motorja
psz, ő így spórol a gumival!
Ne hagyd magad, inkább tovább legyen rinyacsíkod, mint hamarabb törött kezed:)
lehet kagylós és akkor max orrabukik...
Köszi :)
amugy katasztrófa volt a ami forgalom :) orisái votl a dugo :) hát igen péntek délután :)
a liter beya 50 km re volt elég :) Van étvágya ijen dugóban . Meg dombrafel id dugó , Végig 2 személyel ....
ja... szép rinya-csík?
de szééép
Mai etap
5ezerért nekem van.
06030/6963423
És ez miért jó? Mert hogy ereje itt már nincs, az tuti, csak szétüti rövid távona motort...
nah reméllem az én polinim is így fog pörögni beállítás után (minden gyári amúgy 28 karbi de eladó a 34es -aztmondták felesleges-gyári kipu stb van rajta )ha nem akkor viszem csabára ott van egy rohadt jó tuningos srác...rseket meg tuning robogókat bütyköl havernak 1ig csinálta a mociját mhr replica hogy jólegyen osztrákba másnap
kb 17ezres fordulat
Gyere el mutasd meg
ja baszdki bevallom irigykedek. kurvaszépen fügyül mondjuk az enyém de még mindig nem az igazi... meg azé a jasszaudi kevesebbet eszik :) most megyek este nyaralni azt ha megjöttem az Ő kezébe kerül :)linkecske nah meg persze Nánássy Petiébe :) Ők olyanok mint itt Aszi :)
Jah elérhetőségem: ncs0513@freemail.hu
Hello. 34-es karbi és a membrán közti gumit keresnék ha a valakinek van kérem szóljon köszi
Zamárdi felöl jöttök földvár irányába, vagy visszafele mind1. Köröshegy fele bekanyarodtok, és csak egyenesen azon az úton. Ahogy beértek köröshegyre jobbra. Ott a nagy híd alatt, nemlehet eltéveszteni:) Na ott a híd alatt van 1 körforgalom, és felfele a hegyre, autópályalehajtó szakasz. Felele 2 sáv lefele egy, de széles, az út jó, forgalom kicsi. De csak ésszel mert szalagkorlát van. 125össel nagy bajba nem kerülhetsz ott, de élvezetes! csak ésszel..
Köröshegynél tudok 1 jó helyet ahol kanyaroghattok egyet:)
14.30h - besorolás a felvonulásra
15h - Magyarország leghosszab felvonulása 42km(Zamárdi-Szántód-Kőröshegy-Balatonföldvár-Siófok-
Zamárdi)
Irígykedsz egy sz.ros Audi A3-ra? ami ráadásul 2.0 turbándízel? Baaaazeg Joci a te Volvo-d a szememben 10x többet ér azzal a finom 2literes benzines turbóval a elejében
Hát sztem ott basszák át az embert ahol nem akarják, használt cuccal ez van.
Hát nemtudom, átvered az új gazdáját....
gondolj bele milyen ha téged baszna át így valaki!
Nem az fogja eldöntnei szerintem hogy 20 vagy 14 van benne