Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

500 az alja de az tényleg a legalja
Ha jól látom 520 ba árulod, én max 400 at szánnék mocira és ebbe már a papírozgatásokat is beleakarom zsúfolni.
2006 tól gyártott digitórás RS-ek egyáltalán nem csalnak...csak ennyit tudok hozzáfűzni..
Szia! Az én Rs-em is eladó ha érdekel! Rendszámos is ráadásul és semmii baja nincs (Atáék nézték át szval ő a tanu rá) CSak muszály eladni mert kocsi meg minden faszomság....
Sziasztok!
Mi a véleményetek erről a 2 mociról?
rs 1
rs 2
Kicsit olcsónak tartom őket a korukhoz képest, vagy ez a korrekt ár egy 2002 es rs-ért? Valami turpisság?
nincs senkinek rotax 122 bontott blokkalkatrésze?
Az olajpumpa (durva közelítésben )olyan, mint ha egy miniatűr dugattyűs motort hajtana a főtengő, elcsukott gáznál minden fordulatra jut egy löketnyi olaj, tehát a fordulatszámmal arányos az olajszállítás, viszont képzeld azt, mintha a gázállás változtatása a dugattyú löketét változtatná.
NA fiuk irány a pálya. Remélem nem lesz semmi gebasz
Mind2: a főtengő adja a pumpának a fordulatot,tehát a fordszámmal egyenesen arányos a gázkarral pedig a terhelés függvényében állítod te,ezért jó megoldás minden helyzetben, HA nincs vele semmi gond.
tehát akkor nem ugy adja neki az olaja ahogy a gázkart huzom . hanem ahogy a fordulat van ?
persze,hogy megragad,de a pumpás olajzás gázadás ÉS fordulatszám függvényében adagol,a 7000et pörög motorféken példádnál nem alapjárati mennyiséget kap,az csak akkor van,ha magad kevered a koktélt,mint pl nálam,ezért én erre még "jobban" figyelek
Neeeeeeemmmm A tiéd 250-es ezért illendő lenne vele menni 400 körül. Tod mikor már egy kis 125-ös is viszi a kétszázat... szal tod: dupla ccm dupla speed
vagy az enyémre felülne egy 65 kilós lányfiú és megfelelő áttétellel menne 200at..
majd még megláttjuk h alakul ... remélem délután kitudok menni
igen mondjuk jha :D van az a video rs ről ami 0- 190 az sem hegynek felfele volt :D
Ne röhögj! Most képzeld el h hegynek lefelé veretnéd neki és csinálnál onboard vidit akkor odalennének érted a sutyerákok h woooowwwww ez az RS (szakadékban) kéccázaaaa mén Úgyis csak az a lényeg h mennyi a vége...
Nekemis mesélte valaki, igy hát én lejtőn inkább megkeresem az ürest vagy felpakolom 6. ba :)
Hát igen sajna ez ilyen A megoldás: ott is húzni kell!
Sajnos volt már rá példa.
hát ja pályán de ott rögtön egy méter mulva már huzod neki a gázt ujra . és kapja a kenést . hát ja van motorfékhatása neki nem azt modnom :)
de ha pl lecsorogsz a mátrából motorfékkel lehet hogy a legvégére megragadhat
Sztem ezt Z3 ironikusan mondta...vagy ha nem akkor egyszerűen nem ért a 2t-hez Amúgymeg ha majd pályán komolyabban mész és visszadobsz 1-2 sebességet ott lesz motorfék hidd el ;)
szerintem ezeknél az olajpumpás dolgoknál hülyeség a motorfék ...... mert pől ha pörög motorféknél 7 ezret akkor anyi olajat ad neki az olajpumpa mintha alapjáraton menne.... mert gázadásra működik .
vér!az ilyen tipusú motorosok 2ütemű motorral motorfékkel állnak meg...minek fék?