Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vazzze... hogy lapoztál vissza ilyen gyorsan? én kb. 540-ig jutottam és feladtam.
Jogos! De látod az ilyeneknek megy jól bakker... Ez nem munka amit csinálnak és jól elvannak mint a befőtt...
nagy kannákat meg bárkire felraknak fél milkóért
Már akkor is az a szakadt ribanc volt. Lavor száj, boci fej, gyönyörű.....
már ne haragudjatok de ezen a képen ennek a luvnyáknak nagyon sátán feje van.
ohhhh... áj szí....

szóval egy másik stunt riding team. na mindjááá rájuk keresek a videók között
Jobban megnézve, nem voltak ekkora csecsei a zászlós csajnak Csak az arca hasonlított rá.
második oldalon volt
egy magyar motoros banda, mindenféle streetfighter vidiket raknak fel a netre (többek közt ide), ahol egy kék R1 egy kék R6 meg egy simson szab egykerón, meg persze benne van az RS125 ami szimplán csak jól néz ki;)
egyébként mi a pék f@sza az a pannonboyz ?
én a Dundikát még 2004-ben egyszer lefotóztam a motorkiállításon. Akkor még semmi Dundika nem volt, csak egy hétköznapi hosztesz. Én fedeztem föl
A motorok+csajok topikba feltöltöttem a képet. Az első 5 oldal valamelyikén van, szóval jó sokat kell visszalapozni ha meg akarod nézni
Ő a Honda napon is kint volt. Egy csoportban mentünk. a hungaroringes videómon is rajta van.
tegnap nagyon csúnyát zakózott még egy másik RS125-ös srác is a sikán utani balos-jobbosban.
Fehér régebbi kasztnis rs volt, pannonboyz.hu-s matricával. Nem tudja valaki hogy vele és a motorral mi lett?
meg azt is írja le, miért adja el?
szerintem 1.200-ért fogod eladni... nekem ez a tippem Majd írd meg hogy mennyiért ment el plíz!
egy átiratás kb 30e, szerintem akkor már inkább kihozza a szalonból ha venni akar vki, de te tudod.
Gondolom te is olyan közeli ismeretségben vagy Dundikával h kicsit közelebbi képről már tutira meg tudnád mondani ő-e
énis azt sasoltam tegnap de nem tudtam megbizonyosodni róla hogy tényleg Dundika-e
fenn bazzeg, fenn...
Fotógalériában (Aprilia nyílt nap) ott vagy Petya meg a csaj ahogy megy feléd... Fennakéz!
akkor 1330000ft plusz az átiratás az reális igaz?
Nem értem.... megvetted az Rs-t és el is adod? csak egy fotó kedvéért vette megXD
kb 1,260,000 (ha megveszik tőled nekik 1,300,000ba lesz) szalonba meg 1,350,000ért kapják meg mindennel névre írva.
az új árába azaz az 1,350,000 ftba tartalmazza a regdíjat meg mindent!