Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az úgy reális hogy 1370000ft és én állom azátiratás költségeit?
és mennyi szerintetek akkor a reális ár?
Hát nem eredetiség vizsga, biztosítás kötés, átírás elég sok költség kb 40 rongy...
eredetiség vizsga legalább 17 legalábbis nálunk annyi volt ha jól emlékszem, a többi meg magától értetődö...
de miért. nem csak egy adásvételit kell írni?
de ha valaki meg akarja venni akkor eredetiségvizsga, átírás stb. tehát gyakorlatilag kétszer fizeti meg a forgalombahelyezést..... hmmmm.... tényleg jó vétel

egyébként nem a beindítással buksz a motor árán, hanem azzal hogy elhozod a bóóótból és a nevedre írják.
hello

bocsi hogy megint ezzel a kérdéssel zaklatlak titeket. már volt több érdeklődő, de azt mondják drágán adom. ezt nem értem. 1350000ft az új ára. erre rájön a vizsgáztatás stb stb. és én 1380000ft árulom. be se volt még indítva, a fólia rajta van. tényleg drágán adom?
most beszéltem a Kakucsringgel telefonon azt mondta hogy reggel 8-tól este 6-ig folyamatosan lehet rajta motorozni.

Ami az időjárást illeti, a meteorológia Kakucs környékére nem mond esőt, tehát nem lehet eső, mert az nem lehetséges.
2002-es az lemaradt
Vegyél mitot van egy eladó!450.000 rengeteg alkatrésszel(idom,fék stb..),és kiválló állapotban,jolly moto sportkipuffal,fém fékcsővel stb...!06205276126
sziasztok!Szerintetek uj mociból rs-t vagy mitot érdemes venni? mert most akarok valami uj bringára pályázni és nemtudom melyikkel járnék jobban!nagyjábol figyeltem itt a forumon is azért rs-eknek voltak hibái...Mindenki tanácsát köszönöm előre is! üdv
protektor kidörzsölte ahhogy csúsztál....vagy ahhogy esés közben elmozdult.
passz. a ruha nem szakadt ki, ráadásul ott ahol a seb van ott van prokter is.

amúgy meg gokartoztam több évig, bajnokságokat is nyertem, úgyhogy igazad van. az jobban ment. de azt 6évig csináltam, pályázni most voltam másodjára. puszi a buksidra!
Hogy lettél te sebes? Leszakadt rólad a ruha? :D
nincs valakinek eladó 28as karbija? Egyébként van egy eladó 34esem szívócsonkal 16e ft.
hülye állat
te unatkozol otthon szarrá törve...
bazz honnan tudtad h én vok az?
igen igen. rakja fel midenki a kezét h meg akar kúrni :)
de nuku buzulás
amugy szerintem egyvalaki unatkozik otthon Ő csinál kami nickeket és irogat :)
Szia Ádám....
ki kúrná meg jocit? fenn a kéz , de utánna te nem
szerencséd Rspetya sterencséd
mármint h fenn a kéz...
azé a számát elkérted?
mié nem mondtad, neki, hogy már több körrel elötte kinézted és adhatna valami szerszámot hogy letudd venni ról a szemed...
ennyit tucc miki egér..... inkább folytatnád a gokartot[
Mivan Hermann, csak nem feltaláltál ide :P
RSPetya, ő az unokatesóm
Na jahh majd együtt megyünk
Örülök is hogy nincs komolyabb baj
Füled farkad égnek álljon a boldogságtól hogy ennyivel megúsztad
Hétvégén guriga valamerre v kakucsring? Én pénteken lehet ki megyek attól függ milyen ittas leszek