Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mennyi?
A képen nem tuning csaja van?
Mennyi pénz?
importörnek levél,fogyasztó védelem
hello mindenkinek

nagy segítséget kérnék. nem tudtok segíteni eladni a motorom? nagyon kéne a lóvé. köszi előre is mindenkinek
nincs
sziasztok!egy vitába keveredtem egy ismerősömmel és az a vita tárgya hogy a 25ös rsnél van powerellenőrzés gyújtásráadáskor? valaki légyszi pls
Szasztok!

Van egy eladó hengerem Rotax123-hoz(extrema), kifogástalan állapotban(kb. 500 km futott)!
Érd.: 06-20/262-28-70, du. 2 után
Castrol a 747 kell valakinek? Zsír új lesz nem romlott. kb 4 ezer forint környékén lesz
Meg fogják csinálni garanciába abba biztos vagyok most 3 hétig nem leszek itthon addig legalább tudom h hol lesz:) de rájukhajtogatom az asztalt ha nem lesz akkora kész!
ha érdekel majd MSN-en írj rám ha fennt vagyok és adok telefonszámot
Unreal ha natixhoz hordtad a gépet szerintem akkor menj tovább 20km-t Kunadacsra. igaz hogy egy kis falu, de profi motor szerelő lakik ott, ajánlom. Kicsit komolyabb a műhelye, mint a Natixé ... szerintem sok kereskedő szégyenkezhetne ... és most bővíti még a műhelyét
Engem is Natixhoz többet nem viszem az biztos...
engem érdekelne
Na, ha vki szervízbe akarja vinni a motorját, én tudok 1 jót. Nekem ott mindent garanciában csináltak, és a kötelezők is rendben voltak. Akit érdekel szóljon.
Jön innen valaki ringre holnap?
Kussoljon aki iskolába se jár
matchbox te dixleksziás buzi
Norbi kezébe mecsboxot sem adnék nem hogy motort Aki 500 méter után ragad
Ha nem vagy elég agresszív úgy átbasznak mint Tytet. Daninak is megcsinálták a ragadását gariban.
Ez azért nem teljesen igaz... Kereskedés függő
SOHA se vidd Márkaszervízbe. A márkaszervízesek úgy csinálják, hogy aki a legolcsobb és legbénább tuti azt veszik fel. Jobban jársz ha valakihez inkább elviszed. Frankón mondom megcsinálom én neked feleannyi pénzért.
Ne hirdesd 96-nak mert az telejsen más motor. Ez maradjon 93-95-ig .
szöveg
Hy!
Anyák napi sztory!
mint mindenki tudja május 4. én vasárnap nem volt aprilia szalon nyitva, ezért én kedden azaz: május 6.-án mentem be 8000-res kötelező szervízre debrecenbe a Motover***kft-be... reggel 9-re kaptam időpontot... amikor mentem befele elkapott egy jó kis eső, így tiszta sár volt a motorom.... a szervizbe van egy olyan akció h ingyen lemosság szerviz után.... azt mondták h remek állapotba van de azért a gyári gyertyámat ideje lenne kicserélni, ok, kicserélték és amikor hozta a szerelő srác a motort, észrevettem h nincs rajta az APRILIA-felírat alul.... kérdeztem és azt mondták h jajjj hát lehet azt venni, a másik oldalt meg se néztem de láttam h az első sárvédőmről is hiányzik a matricám.... ok az 100ft... nem balhézok... siettem mert mentem mamámékhoz anyák napja miatt vinni virágot, debibe átmentem a másik városrészbe (egyetem mellé), majd vissza az állomásig, onnan indultam haza a frissen vásárolt olajommal.... mondom nem mentem még autópályán kipróbálom egy kis részen ahova nem kell matrica... rámentem a pályára és nem pörgettem nagyon aztán eszembe jutott h kicsit ki kéne pörgetni, ekkor odahúztam neki és még a 130-at sem léptem át amikor észrevettem h a hátsó kerekem mellettem kúszik.... kuplung be és MEGFOGTAM! akkor leálltam és letoltam a pályáról kb 700-800m-et toltam... aztán autómentő visszavitt a citybe, másnap be az apriliába (de közbe hívtam őket h jőjjenek értem mert most jövök tőlük és megállt alattam a gépezet) ahol azt mondták h fizetni kell, modntam h próbálják meg garanciába és egyébként is mi lehet a baja....modnták h a hűtőm nem működött és h el van hajolva a hűtőrácsom.... fentebb emlékszel mit írtam? h a matricát lekapta a nagynyomásúval a szerelő.... (bizonyíték h nem kis sugárral mosta le!)na a fasza gyerek fiatal kb 23 éves okostojás elhajtotta mindet majd rámfogták h én voltam, most pedig június 9.én hívtam őket h mi a fasz van már vele (minden 2. nap hívogattam őket!) és akkor a fejemhez vágják h fizetni kell mert nem ők a hibásak... akkor ki a hibás ha szervíz után kb 8km-el megáll alattam a motor mert nem volt hűtés és amikor befele mentem akkor meg nem melegedett (50 km-re lakok debrecentől) a legidegesítőbb h még megmagyarázzák h én csináltam meg h láttam h forr a víz és tovább csutkáztam szerintük.... a hőfokom az üzemi hőn vagyis 3 egységen volt! és mi történik akkor ha ugyan ez egy kanyarba történik velem? vagy ha kicsit fáradtabb vagyok és nem reagálok és felszántom a betont? akkor is vigyorognak és engem hibáztatnak? szerintetek mit lehetne jelen esetben csinálni? mit csinálnátok a helyemben? fogyasztóvédelem? stb? mert biztos az lesz ha nem csinálnak valamit de sürgősen, ezt a \"hírt\" 4 héttel hamarabb is mondhatták volna vagy fel is hívhattak volna nem hiszem el h nekem kell telefonálnom naponta h mi van már..... a matrica amit pedig lemostak az is szép kis összegbe fog kerülni (nekik) én nem fogok a szerencsétlen köcsög miatt fizetni, és nem hiszem h én vagyok a hibás h nem néztem át a motoromat akkor amikor kijöttem a szervízből h mindent jól raktak-e össze ill, a hűtőmet nem verték-e szét.... a lényeg h vigyázzatok a szervízbe mert az ilyen köcsög, bénák miatt bajotok is eshet! széles utat és okos szerelőket mindenkinek! gondoltam megosztom veletek ezt a tanulságos sztorit...
U.I.: mire vonatkozik az az "5" év garancia? a semmire?parasztvakítás az egész! sziasztok!
Én is úgy tudtam, de alvázszám alapján állítólag 96-os... Bár ennél a kornál és hogy már fel lett újjítva, végül is tökmindegy szerintem...