Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tyt az igazság odaát van!
Nekem olyan volt, ha városban mentem tötyörgős tempóban, akkor felment 8X fokig is de ha kiértem főutra és 100al mentem akkor lement 70fokra. Nemtom de ez sztem nem sokat segít, csak nagyon tempóban alacsonyabb hőmérsékletet produkáltam ami érthető is. Asszem. Szóval izé csak úgy írtam, hogy miért mehet le, bár az enyím '01es volt
Paranormális tevékenység RS vízhőmérő ügyben.
Normálisan működik, mire bemelegszik 3 rublikára, de ha megyek 90el (akár 30 fokba), lemegy 2 rublikára (eddig ilyet nem csinált), majd legújabban már 2ről 1re, majd 0ra, de aztán rá fél percre azonnal vissza három rublika. Aztán kezdi előlröl, 3egység, majd kettő, egy és a végén azt jelzi hogy semmi hőmérséklet nincs. Majd rá fél percre újra 3 rublika. Városban 50kmh alatt nem csinálja, akkor stabil 3rublika, csak 80kmhtól hülyül meg a jelző. Ahogy érzem a motor/víz üzemi hőmérséklete nem igazán változik (ennyi idő alatt feltételezem nem is tudna), és csak néhány napja csinálja (ezt is fokozatosan, először csak 2 rublikáig ment le a héten), ma meg már teljesen. Valakinek valami ötlet? Mi szórakozik?
Valaki bemásolná mi lesz és mikor az aprilia nyílt napom? Mert nem találom!
Eladó a képeken látható pályaidomszett, a szett tartalmazza a fekete idomokat és a középső összekötőt(piros nincs a képen)jobb oldalt a fej és a far idomon van egy kis javítás, várom az ajánlatokat.Jelzem nem mindenáron eladó(a nevettséges árajánlatokat mellőzzük) csak úgy néz ki fölösleges lesz.esteleg csere 95-98 közti pályaidomszettre érdekel.
20 ezer és elhozom
Bence kihivott egy párbalyra kakucsringen Harcot akarunk
Pedro szólj ha kell a xenon kit .....
Köszönöm köszönöm :)
Egy darabig el is tartott :)
Csácsá
Biztosvok benne h nem!:) De ha több képet szeretnél akk Wirth Márk myvipen megtalálsz:)
30000 Ft az ára a hengernek!
házuk elé le
jah :D
többit kavicsba
200at kpba kapsz :D azt mondtad kell a pénz
Valaki lécci segítsen, a 2003-as rs-en kulcsal lehet leszedni az üléseket vagy csavarral vannak feltéve? szal van hozzá zár vagy nincs?
én a másikra gondoltam :) legyen neked igazad kedves zéhárom
FuckyRs
[42248] ma 20:53
Mennyi pénz?

válasz erre előzmény
bandika1992
ma 20:41
hello mindenkinek

nagy segítséget kérnék. nem tudtok segíteni eladni a motorom? nagyon kéne a lóvé. köszi előre is mindenkinek

válasz erre ugrás ehhez a hozzászóláshoz


mer nem...
nem arra írt Fucky, te...
a motorját akarja eladni a srác te ...
szóval nem tud segíteni senki:(
Hali!rs be full powert keresek mechanika+elektronika 2005ösbe.......akinek van az lécci irjon...és még az állapotát is irja meg!elöre is thx
1,350,000 egy hengerért kicsit sok, nem?
1,350,000 keress vissza lentebb
MEnnnyi?