Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedro mi mikor megyünk ?
Remélem hétvégén sikerül ütközni...
hát nem azért de ennek semmi baja.. :)
Köszi mégegyszer az indexet :) valahogy meghálálom majd

amúgy csak azért nem dugtam meg a zászlós csajt, mert amikor elestem akkor nem tudtam hirtelen hogy mit szeretek. de fennakéz, pinát
Hát lehetett volna jobb is ez amai nap RSPetya az biztos, de én azért élveztem a motorozást.
KÁr hogy egyel nagyobb gumit hoztak hátra...
Majd még megpróbálom eltüntetni a megmaradt csíkot... :S
Szépen lassan összedobjuk az RS-ed ne aggódj
hyyy
bazz inkabb ne irtad volna le igy h nem dugtad meg a zaszlos csajt.. mindjart jon joci es megallapitja h te valami kis buzi lehetsz aki nem szereti a pinat.
Kiértünk fél 9re Hungaroringre, Aprilia nyílt napra, szétnéztünk, regisztráltunk. Aztán jött az első 25perc. Ilyen jól még nem mentem soha, úgyhogy sikerült bemenni 2:30 alá. 2:28-29 valahogy. nem láttam jól a kijelzőt, mert ugyebár szar :D
Aztán utolértem egy fickót aki egy pálya rs125-tel volt. Egyenesekben gyorsabb volt nálam sokkal, de kanyarokban mindig beértem, volt hogy megelőztem, de aztán egyenesben megint megelőzött. De nagyon kiszámíthatatlanul ment, meg hol itt ment, hol ott, szal idegesítő volt nagyon.
Gondoltam, hogy mivel fektávon mindig behoztam, megelőzöm akkor célegyenes végén.
Meg is volt féktávon, megelőztem, de ahogy döntöttem jobbra, a lábam valószínűleg beszorult a lábtartó és az aszfalt közé, aztán tudja a pöcsöm hogy mi történt, elcsúsztam, csúszik a motor, csúszok én is. még fogtam a kormányt aztán elenegdtem...
én bukfenceztem bárat, felpattantam odarohantam a mocihoz, felállítottam.
Odajött egy zászlót integető leány segíteni. Megkérdezte jól vagyok-e, el tudok e menni a boxba stb.
bakker hihetetlenül szép volt :D Mint egy angyal:P egy az egyben úgy nézett ki mint dundika:D hamar megnyugodtam, aztán lassan bearaszoltam a boxba.
ott elmentem egy mentőautóhoz, lefertőtlenítették a sebemet, meg bekötözték, addig Pedro kollega meg egy kedves gixeres fickó rendberakták a motorom kormányát, mivel az esésnél kilazult és lotyögött a jobb oldali része.
aztán elmentünk kajálni a böfébe. ott kajált talma manegerje is :)
aztán elmentünk motogp46-hoz, mert láttam, hogy fotózott a célegyenes végén.
mondta hogy csinált képeket, úgyhogy majd elküldi. ha minden igaz. csinált az esésemről is.
aztán a második 25perce is bementem még, de ott már lassan mentem.
ott ilyen 2:40-2:45öket mentem. lényegében ennyi

nekem csak a csuklóm fáj meg a könyököm, seb is csak a könyökömön van, bár azt sem értem hogy az hogy került oda. nem szakadt ki a dzsekim, és annál a résznél még protektor is van.
motornak meg letört a jobb eelső indexe, összebasztam a jobb első idomot, a kormánycsutkát, a fékkar is kapott eby kicsit, meg a hátsó far idom is. a hátsó fék meg valamiért nem fog...
ennyi. képeket majd linkelek
na bazz mi történt? 1ben vagy(tok)? ?
Eldobtam az RS-t....
nekem uezt csinálja
az egész combom belülről vörös volt:D
nem tudom mennyit vesztettem de nem bírtam 2 lábon megállni, ugyh le kellett feküdnöm a batthyány téren mint egy csöves:D
Soha senki nem fogja elvinni 3 milláért
köszi köszi, ezt kipróbálom!
istenem, megszakad a szívem :(((((((
és a link:
http://www.hasznaltauto.hu/2084313_ducati_1098_2007
Hibátlan állapotú 1098 hölgy tulajdonostól esztétikai hibákkal
Szegény motor bassz
De mitől veszítettél annyi vért h el is ájultál majdem? Azért oda kell - 0.5- 1 liter legalább
Hali

Nekem is volt ilyen, nekem a hengeren volt elkoszolódva a saru ami a jelet adja a hőfokmérőnek.
Nyisd fel a tankot és húzd le a sarut lehet nem érintkezik normálisan mert ki van tágulva(picit nyomd össze fogóval+kontaktspray) és elméletileg jó lesz.Nekem ez volt.(Ezt a tippet itt kaptam a fórumon és bejött)

Üdv
2005-ös rs125-be full powert keresek..akinek van irjon....thx
ja még annyit, hogy pusztulna el a féreg aki reggel 8ra rakta a vizsgámat szegeden :(
hát azért annyira nem jó amikor menetközben a műszerfal szerint elillan az üzemi hőfok, aztán rá fél percre visszajön :) azért ha van még valakinek ötlete, ne tartsa magában.
jól van, ne siess
az a gáz a vérömlennyel h ha egy helyre bekapod, ott utána is qrva könnyen lesz. én korival volt h ugrottam le egy korlátról 540ban és valah szarul forogtam és seggre estem meg a combom hátuljára. de akkorát h alid tudtam mozogni aztán meg annyi vért vesztettem valah h el is szédültem és ott feküdtem egy kövön amig be nem vittek a kórházba, akkorára bedagadt a seggem meg a lábam mint az állat, 1,5 hétig otthon kellett hason feküdnöm, amit utálok. mai napig ha kimegyek korizni (mivel mással nem tudom már nagyon megütni) egy kisebb ütés vagy seggre esek és sokkal durvább lesz mint amilyennek lennie kéne:(((

na lépek aludni
sokára.. egyenlőre olyan szar a vállam hogy kisebb súlyokkal is gondban vagyok ha valami bonyolultabb pózban mozgatom.. a csípőm a vérömleny helyén, sok állás után még belenyilallgat, szúr, plusz még kurvára érzékeny ütődésre.. és a térdemet még nem is tudom mennyire lesz nagy baj.. de semmi jó nem néz ki. hát kb ennyi. de megígérem összeszedem magam!
mikor leszel kint OB-n h jól elverhesselek?
ragaszd le a gecibe powertape-pel a kijelzőt, és nem stresszel.
Ez legyen a legnagyobb problémád