Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már nemél? 90 % ban csak hust kéne h egyen...
10 évig is elél amelyik jól an tartva
nah megyek aludni mert holnap meló van...
jó éjt mindenkinek
jah pinát szeretitek?
holnap időbe...
Grat Ez meg házhoz jött, nem vették, bemászott a kertbe és ott is maradt, és szinte csak zöldséget meg gyömölcsöt evett
szted nemlehet utánnajárni? a nagy testvér ma már mindent lát...
még jó hogy csak az ország fele T-onlineos
asz én görim tesója meg európa bajnok lett kölyök kategóriában bibibiii
én néztem az oldal forráskódját már korábban és nincs IP:(
Ja meg ami a legjobb, mindig fejest ugrott a kukába
ha már mindenki beismerte aki nem volt beismertem én is
persze h nem én voltam...
de ha nagyon ráállok ugyis megtudom ip cím miatt... remélem nem t-online os az illető...
Haveré nem lopott, csak a virágcserepeket ásta ki mindig, amúgy youtubon van róla egy vidi a nevemnél, amikor éppen körtét vadászik
hát h saját magáról elterelje a figyelmet mert rá gyanakodott mindenki már az elejétől fogva...
egyébként z3 volt.
hát eszméletlen milyen sunyik. elbujnak a cipök kközött mikor megyek az ajtó felé azthiszik nemtudom h ottvannak azt mior nyílik az ajtó már rohannnak is ki. meg mindent ekkopnak! a zoknijaim még a szárítóról is levadásszák!
akkor miért akartad ennyire megtudni mr. Yamaha polgári nevét?
Tőlem
Görényed szivrohamot kap ha meglátja ezt a nagy szörnyet, a tengerimalacom meg igazából mindentől szivrohamot kap...
Havernak is volt görénye, nagyon jófej volt, főleg a szilvát meg a körtét szerette
dani 1x összeengedjuk a görijeimet meg a malckádat játszadozni?
Bizonyítsd be
ahogy gondolod
áá srácok igazából én voltam! ez senkinek nem jutott eszébe ha magamat oltom? jó mi?
Na jó gyanúsítgatást

sejtettem h tanulás után ide kell jönni kicsit felvidulni:)

Ebben biztos voltam
te figyelj ez qrvára nem érdekel!
Nem vagyok elégedett magammal egyáltalán. Nemtudom miről beszélsz már megint. Megint egy marha bőrébe vagy bújva. :D
szerinted én tényleg tudom a kódot? gondoltam én is lebuktatom magam h ne legyek gyanus...

én rocky felé kérdezősködnék a kódról
Csak a képen piros
De enélkül is elég bizarul néz ki, de nagyon hülye szegény, na meg nagyon félős is, ez a kettő együtt...
Multkor ivott az itatójából, odament haverom, tengerimalac 10 percre lemerevedett, de úgy hogy ott maradt a szájában a vízcsepp... úgy állt ott tíz percig hogy nyomta a nyelvével az itatót, szájában meg a vízcsepp, nagyokat lehet rajta röhögni, amúgy semmire sem jó