Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

téényleg.. lehet hogy nem mer menni a naggyal, mert ketten ülnek a motoron, ő meg a para, és ezért itt kompenzál csapatás helyett.. elképzelem ahogy ördgöi vigyorra püföli a billentyűzetet: basszus, nehogy már ezek a kis szarháziak a fostos kismotorjukkal egész nap száguldoznak míg én nem merek, és még itt is jól érzeik magukat.. majd adok én nekik! kezdjük mondjuk azzal a görényes csávóval, hhehe
szerintem viszont Mustár ezredes volt a hallban, gyertyatartóval
nah mivan? senkisem ismeri el?
nem tom... vdani mondta!
ki az a stollmájer?
figyelj rocky én nem vetem véka alá, rád gondolok mert az utóbbi napokban nagyon kihúzod itt a gyufát a topciban
végigolvastam a mókát, szerintem a stollmájer az!
neked kék motorod van
tuti nem. yamaha nem tud értelmesen írni, ádi meg normálisan írt...
mindenki gyanús
mi vaaan?
myvip-en ott van
bazz lehet hogy az az ádi92 gyerek aki idejött érdeklödni...
mr yamahára én gondoltam...
és még mostsem zárom ki ugy hogy téged sem bencét sem dadist sem:)
jó kis móka
no azért .
bocs! Joci dobta be a photoshopot. Rosszúl emlékeztem
eskü nemtalálom iwiwen...
Olvasom minden nap a fórumokat itt a sportmotoron, nem szoktam HSZelni de ami itt megy semmihez se foghato! 5pötty
z3 ..mit kell belekeverni?nem mondtam semmit a photoshopról nekem kékezték le a drágámat szal ...arra írta vki hogy biztos meg fotosoppoltam
Fodor Ákos
De mostmár tényleg kiváncsi vagyok
Mr. Yamaha úgy került a képbe hogy Z3 bedobta ezt a photoshop dolgot és utána jött az ominózus "lebukós" hozzászólás ami nagyon levágós hogy csak trük volt. Tehát azt még nem tudjuk hogy ki, de szerintem Mr. Yamaha ki van csukva.
dani maradjunk annyiban h ip cím...
rocky és ha tuti nem ő volt akkor ki? ezt csak ugy jelentheted ki ha tudod h ki volt. talán te?
és ugy kezdtem iwiwen h mr.yamahára kerestem de semmi...
És?
Sok vendég jár a addig oké, és mit csinálsz? Tényleg nem értem